PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661876}

Wzgardzona

Scorned
4,9 1 903
oceny
4,9 10 1 1903
Wzgardzona
powrót do forum filmu Wzgardzona

Doskonały Film.

ocenił(a) film na 10

Jestem facetem ale moim zdaniem dupkowi należało się i każdy facet jeżeli mam kogoś powinien
kochać dana kobietę i jeżeli przyjdzie mu na myśl zdradzać ja powinien pooglądać sobie ten film.
Uwielbiam takie kobiety jak ta która gra główna role. AnnaLynne McCord w tej roli wyszła bosko,
Viva Bianca super zagrała swoją role. ja mam swoje kobietę i nie zamierzam tego robić a dziś
model faceta jest wlanie taki lansowany ze za każda du............. ślini się i i gubi oczy. Oceniam na
Hot 10 i dodaje do ulubionych. Pozdrawiam wszystkich dupków którzy zdradzają swoje kobiety
niech wam za to upierd....jaja przy samym kręgosłupie. Trzymajcie się Dupki !!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny kobiety gwarantuje ze po takim filmie i serio podejściu do życia odechce się im na pewno patrzeć za innymi dupami bo będą wiedzieli ze jesteście do tego zdolne. !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 2
sebastiannycz

weź się gościu w leb je*ni ;)

ocenił(a) film na 10
pepizwd

Na pewno to zrobię i tobie polecam super sprawa. dziękuje za komentarz

ocenił(a) film na 6
sebastiannycz

Dobrze powiedziane zdradził więc miał za swoje .

ocenił(a) film na 6
Aiva1993

A raczej napisane :D

ocenił(a) film na 10
Aiva1993

Zapraszam do grona znajomych.

ocenił(a) film na 6
sebastiannycz

A jak :P

pepizwd

Niby dlaczego autor ma się "w łeb jebnąć"?
Zgadzam się z tym, by każdemu zdradzającemu, bez znaczenia czy zdradzającym jest kobieta czy mężczyzna, zaoferować taką "nagrodę" jak choćby w tym filmie. Jej "przyjaciółeczka" też nie była bez winy, dobrze wiedziała, że leci na zajętego faceta, więc też się jej należało.
Cieszę się, że główna bohaterka wyszła z tego obronną ręką i mam nadzieję, że zajmie się niejednym zdradzającym i niejedną łowczynią zajętych facetów.

sirsly

No pewnie, za każdą zdradę, kradzież, jazdę po pijaku czy nawet spojrzenie się na zajętego gościa czy laskę - kulka w łeb ! i jak w Polsce ma być dobrze...

Shaker82

Jak w Polsce ma być dobrze, skoro ludzie uważają oszustwo i łamanie prawa za czyn godny pochwały i podziwu...

Mniemam, że jak pijany kierowca zabije kogoś, kogo kochasz - rodziców, partnera/kę czy dzieci - to pogratulujesz i jeszcze nagrodą obdarzysz? Bohaterem narodowym obwołasz?

sirsly

Za jazdę po pijaku od razu do ciupy.
Za zdradę cięcie jajek, lub innej części w przypadku kobiet.
Jakieś zasady muszą być, by tolerancja działa w obie strony.

sebastiannycz

Pewnie, że miał nauczkę, bardzo dobrze mu tak. Jak zdradził to i ma. "przyjaciółka" od siedmiu boleści też zasłużyła na karę. Co nie zmienia faktu, że film wysokich lotów to raczej nie był. Bzdurny jak i wiele tych niskobudżetowych.

ocenił(a) film na 2
JustFurious

Zdrada to zdrada nie wiem po co sobie niszczyć życie i iść siedzieć przez kogoś kto i tak nie jest wart osoby wiernej i oddanej dlatego uważam, że wszyscy piszecie brednie :-) Zdrada to nie łamanie prawa tylko niedotrzymanie wierności i własnych wartości więc porównywanie tego do jazdy po pijaku nijak się ma do tego. I tak by the way film to ścierwo nie warte poruszenia jakiegokolwiek tematu.

ocenił(a) film na 10
sebastiannycz

Popieram w 100%, albo ktoś z kimś jest, więc automatycznie jest wierny, albo niech nie pakuje się w związki tylko puszcza się gdzie chce jako singiel, po jaka cholere ranić druga osobe

ocenił(a) film na 8
Debster

autor wątku dobrze gada, zdrada zawsze boli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones