PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214307}

X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine
7,2 174 261
ocen
7,2 10 1 174261
3,9 19
ocen krytyków
X Men Geneza: Wolverine
powrót do forum filmu X-Men Geneza: Wolverine

Logan już dawno powinien stracić pamięć, przynajmniej kilka razy. Jak dla mnie to największe niedociągnięcie filmu.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Tylko kule z adamantium są w stanie pozbawić Ilogana pamięci.

Zuzak222

Nie rozumiesz koleś. Striker użył kul z adamantium, bo inne nie są w stanie przebić jego szkieletu, który mu wszczepił. Wcześniej miał normalny szkielet kostny i byle kula by się przebiła i uszkodziła mózg, a przy tym pamięć, która jak już wiemy w przeciwieństwie do tkanek organizmu się nie odrodzi.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Hmmmm ja tam znawca X-men nie jestem, ale może zwykłe kule nie są tak niszczycielskie, jak adamantium, bo mózg pozostał jakim był tylko szkielet uległ zmianie. Więc siła przebicia była ta sama zarówno przed i po eksperymencie, ale cholera wie, adamantium przecież ma inne właściwości od pozostałych znanych ludziom metali.

Zuzak222

Przeczytaj dokładnie i zastanów się za nim znowu coś głupiego napiszesz.
1. Mózg to tkanka miękka w ludzkim organizmie tak jak skóra inne mięśnie itp. chodzi o to że łatwo go zranić, Wolverin wielokrotnie został dźgany przeróżnymi rzeczami, i tkanka zawsze ucierpiała, co prawda potem się regenerowała. Tu się skup WOLVERIN NIE MA MÓZGU Z ADAMANTIUM WIĘC, TKANKA ZOSTANIE NARUSZONA CO PRAWDA JEGO MÓZG POTRAFI SIĘ ZREGENEROWAĆ, ALE WSPOMNIENIA NIE, BO TO NIE JEST CZĘŚĆ CIAŁA.
2. Nie wyglądasz na inteligentnego więc druga kwestia także po malutku.
- Mózg jest otoczony czaszką z kości.
- przed zabiegiem Wolverin miał kostny szkielet
- szkielet ten tak jak inne tkanki w jego organizmie zostawał wielokrotnie naruszony, a następnie zregenerowany
- przed zabiegiem Wolverin nie był niezniszczalny, miał zwyczajny ludzki organizm, który tak samo jak organizm ludzki ulegał urazom, ale w przeciwieństwie do ludzi się regenerował
- tkanka u człowieka dźgniętego nożem rozwarstwia się u Wolverina też tylko potem się regeneruje
- kość u człowieka pęka, u Wolverina przed zabiegiem też tylko się od razu regeneruje
- człowiek dostaje kulą w łeb umiera z powodu urazu mózgu, mózg Wolverina też się niszczy w podobnej sytuacji tyle że potem od razu przystępuje do autoregeneracji, ale pamięć jej nie podlega
3. Po zabiegu Wolverin miał adamantowy szkielet, czyli także czaszkę, zwyczjne kule nie przebiłby najtwardszego metalu na świecie więc i mózg pozostał nie naruszony, dlatego też Stiker do zniszczenia mózgu i wspomnień Wolverina użył kul z tego samego metalu co jego szkielet i dzięki temu zrobił to co zrobił.
4. Na wojnie żołnierze często dostają postrzał w głowę, a Wolverin to weteran 4 wojen więc to nie uniknione, a jak wykazałem powyżej, mózg przed zabiegiem był równie narażony co mózg zwykłego człowieka.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Posłuchaj mądralo od siedmiu boleści, po pierwsze nie wiesz jak wyglądam i nie znasz mnie, więc mnie nie obrażaj. Po drugie, nie czytałam do końca twojego wywodu, bo nie obchodzi mnie jaką tkanką jest mózg, i nie powiedziałam, że mózg ma z adamantium, tylko, że adamantium ma inne właściwości, dlatego Logan stracił pamięć, nie wiem, nie czytałam komiksu czy nie szukam na to biologicznej odpowiedzi, bo ten film to bajka, dostarczyciel rozrywki, i nie, nie wiem dlaczego wszyscy muszą rozbierać filmy na części pierwsze. Po za tym zanim weźmiesz się za dyskusję, naucz się trochę kultury, bo nie gadasz z wybitnym biologiem, ktory dostarczy ci masę informacji, tylko własny punkt widzenia, więc ogarnij się...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
McLlovin

Jesteś chamski, a wiedz, że chamstwo i arogancja to oznaka czystej, niedojrzałej głupoty. Nie ocenia się ludzi po kilku zdaniach wypisanych na jakimś forum i nie masz prawa twierdzić, że jestem głupia, to tak samo jakbyś powiedział, że jestem brzydka, a nigdy mnie nie widziałeś. Najwyraźniej mamusia ci nie wytłumaczyła, co to kultura, a szkoda. Jeśli tak traktujesz ludzi w realu, to żal mi ciebie, a jeśli sobie tak popisujesz się wybitną inteligencją na forum i najwyraźniej szukasz ofiary (inaczej nie wymądrzał byś się), to radzę zamilknąć albo udać się do specjalisty.

Zuzak222

Nazywam rzeczy po imieniu. Ja coś napisałem o filmie, nie skumałaś. Przedstawiłem to w inny sposób, dalej nie zaświtało. Rozłożyłem na czynniki pierwsze to się obraziłaś, że cię jak debila traktuję i nawet nie doczytałaś do końca.
Jak nie chcesz spróbować nawet tego zrozumieć tylko dalej uparcie bronisz swojej debilnej interpretacji pozbawionej sensu i logiki, no to przykro mi głupota nie boli, pozostań przy ramówce Polsatu.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Ale ty głupi jesteś, szukasz niedoskonałości do bólu i obrażasz innych trzymając się swojej wersji. Trochę szacunku.

mysza003

Nie jestem głupi. Nie szukam na siłę nie doskonałości, widać je na pierwszy rzut oka. Obrażam innych, bo jak debil nie rozumie to co mi pozostaje. Nie trzymam się swojej wersji lecz logicznej wersji.

ocenił(a) film na 1
Zuzak222

Nie chcę tu być chamem wpychającym się do rozmowu, ale sądze, że patrzysz na tą sytuacje pod złym kątem. W mózgu umieszczone są wszystkie nasze wspomnienia. Jeżeli oberwie się kulą w mózg umierasz, ale tearetycznie gdybyś mógł to przeżyć i zregenerować się tak jak Wolverine wspomnienia nie mogłyby powrócić. Wspomnienia nie mogą się regenerować bo są tylko zapisem energetycznym w mózgu. Jako, że Wolverine ma szkielet z adamantium zwykła kula nie może przebić jego czaszki. I tu na scenę wchodzi Striker i strzela kulą o tej samej gęstości i właściwościach co szkielet Wolverina. Kula z adamantium uszkadza mózg i dzieje się to co opisałem wcześniej. Tak samo zadziało by się ze zwykłą kulą i zwykłą czaszką. Kula przebija czaszkę Wolverina i uszkadza mózg. To tyle.

ocenił(a) film na 7
Hommit

No właśnie o to mi chodziło, ale teraz, jak patrzę na swój komentarz, to zauważyłam, że zapomniałam dodać, o tym adamantium, dlatego głupio wyszło, mój błąd. Cholernie trudno pisze się na starym tablecie :D Chodziło mi o to, że zwykła kula nie jest w stanie przebić szkieletu z adamantium, dlatego pamięć Logan zachowywał, a jeśli chodzi o zwykły szkielet i zwykłe kule, to można wywnioskować, że po prostu nigdy nie dostał kulką w łeb.

Zuzak222

"a jeśli chodzi o zwykły szkielet i zwykłe kule, to można wywnioskować, że po prostu nigdy nie dostał kulką w łeb"
Brawo nareszcie zrozumiałaś, a ja przepraszam za te wyzwiska, chyba po prostu nie mam podejścia do debili.

McLlovin

Doszukujesz się logicznego wytłumaczenia braku amnezji w filmie science fiction gdzie postać dostając sztyletem w bebechy regeneruje się w sekundę i wyzywasz ludzi od głupich w internecie. Gratuluje.

Altrs

Bo "postać dostając sztyletem w bebechy regeneruje się w sekundę" jest wyjaśniona, a brak amnezji nie. Debilu.

McLlovin

No jest wyjaśniona i tak bardzo realna jak ten brak amnezji. Gratuluje Ci inteligencji raz jeszcze. Powodzenia w obrażaniu ludzi przez komentarze na filmwebie. Chociaż pewnie próbujesz w ten sposób dowartościować się po jakichś przykrych wydarzeniach z życia. Jest jedna rzecz którą możesz dla mnie zrobić. Mianowicie oszczędź mi swojego nic nie wartego dla mnie zdania i nie odpisuj mi, cześć.

Altrs

"No jest wyjaśniona i tak bardzo realna jak ten brak amnezji." - czekam i jestem ciekaw kolejnej bzdurnej teorii kolejnego debila.
"Mianowicie oszczędź mi swojego nic nie wartego dla mnie zdania i nie odpisuj mi, cześć." - to po co zaczynasz pajacu

Czuj się zaszczycony, bo obrażam tylko prawdziwych debili.

McLlovin

Musisz mieć bardzo niskie mniemanie o sobie skoro jesteś nim największym. Czekaj nadal.

Altrs

"skoro jesteś nim największym"
"No jest wyjaśniona i tak bardzo realna"

Podstawówkę w ogóle skończyłeś? Teksty pisane przez 7 latka maja większy sens.

McLlovin

Cytowałem ludzi tak jak ty będąc w pierwszej klasie gimnazjum, a że nie widzisz sensu w tym co cytujesz to już twój problem z upośledzeniem mózgu. Szczekaj jeszcze niewyżyty piesku.

Altrs

Coś musisz mieć nie tak z głową, ale to już twój problem, ja się tylko pośmieję.

McLlovin

A teraz powtarzasz to co ja napisałem do Ciebie powyżej. Eh, myślałem, że stać Cię na więcej...

Altrs

nie warto się dla ciebie męczyć.

McLlovin

No właśnie badałem ile troll twojego pokroju będzie próbował mi coś udowodnić. Czyżby zabawa się kończyła?

Altrs

I kto tu jest trollem. Ja nie zaczepiam tylko dlatego, że nie mam z kim w domu pogadać.

ocenił(a) film na 6
Altrs

Altrs daj spokój, z debilami nie warto rozmawiać, jego IQ na to nie pozwala :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones