PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31795}
5,3 841
ocen
5,3 10 1 841
3,3 3
oceny krytyków
Xanadu
powrót do forum filmu Xanadu

Fajny

ocenił(a) film na 6

Od szóstego roku życia po łbie krążyła mi scena z filmu który widziałem w TV. Typ w poszukiwaniu swej ukochanej rozpędza się w rolkach i przejeżdża przez ścianę gdzie znajduje swą lubą. I dziś w końcu się dowiedziałem że to z tego filmu. Sama produkcja naiwna, słabo zagrana i głupiutka. Ale Olivia Newton-John, Gene Kelly i muzyka disco którą uwielbiam sprawiły że nie potrafię wystawić innej oceny niż 6.

ocenił(a) film na 6
Lucky_luke

Tak, ja też mam w głowie tą scenę, gdzieś widzianą i pamiętam też okrzyk Phoebe w jednym z odcinków moich ukochanych "Przyjaciół" (patrzyła na telewizor): Xanadu! :) I dziś to wreszcie obejrzę :) Pewnie będzie naiwne i głupiutkie, ale obejrzę :)

ocenił(a) film na 6
kslawka

Obejrzałam :) Wrotki, getry, opaski na czole, złote paski - that's eighties, baby! No i ten niesamowity uśmiech Olivii! :) Naiwne i głupiutkie? Taaak:) Ale się fajnie oglądało, a scena taneczna Olivii i Gene'a w pierwszej połowie filmu - cudowna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones