PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704899}

Złaknieni

Hungry Hearts
6,5 1 578
ocen
6,5 10 1 1578
5,3 3
oceny krytyków
Złaknieni
powrót do forum filmu Złaknieni

Ja rozumiem że chciało się ukazać jakoś tę rozpacz, beznadzieję, nieumiejętność wyjścia z ciężkiej chorej sytuacji. Tylko dlaczego przy okazji każda kobieta została tu przedstawiona w sposób niewypowiedzianie wstrętny? Psychiczna matka dziecka która nie chodzi do lekarza "bo wie lepiej". Karmi maleństwo korzonkami z doniczki. Facet , takie typowe cielę marynowane, biega do kościoła karmić dzidzię mięsem "brak białka zwierzęcego" bo mu żona weganka zabrania tego robić. Pracownica z opieki społecznej wyskakuje z "dobrą radą" - "jak ma pan taki problem to weż pan synka porwij!" Babcia na końcu "nie wytrzymuje" i morduje synową "bo nie pozwoli jej dziecka zagłodzić!". Masakra, po prostu jedna wielka ohyda. Brzydzi się patrzeć na tę chorą głupotę ludzką w tym filmie. Dałam się nabrać na opinie o rzekomo dobrym filmie, a cudem dałam radę wytrzymać do końca.

ocenił(a) film na 8
WhiteDemon

Mnie najbardziej obrzydziło zachowanie ''matki'', wskazujące na chorobę psychiczną lub skrajny debilizm.P.S. gdyby nie ''cielę marynowane'', to matka, czyli ''cielę zamarynowane aż za bardzo'', zagłodziłaby swoje własne dziecko.A dzisiaj prawo wygląda tak, że niestety albo stety aby ratować dzieciaka trzeba było psychiczną babę po prostu...odstrzelić.Smutne, ale jakże celowo ukazujące machinę prawną wytoczoną przeciw mężczyznom jeśli chodzi o łamanie praw ojca.Gdyby nie to morderstwo, dziecko by zapewne umarło po efektach cudownie zdrowej diety kochającej je nad wyraz mamusi ;)

WhiteDemon

Zapomniała pani dodać, że gdyby ojciec jej na samym początku nie okłamał, to by nie było cesarki i dziecka - taka z niej matka.
I skąd zaraz to stwierdzenie "że każda kobieta została tak tu ukazana". Najwyraźniej to pani ma problem, że się tak pani czuje. Bo ani ja ani całe mnóstwo widzów tak tego nie odebrało. Zapewniam.
Następnym razem polecam powstrzymać się od tak skrajnie formułowanych, zresztą wynikających z uprzedzeń, opinii.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones