PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 342 234
oceny
7,9 10 1 342234
7,3 42
oceny krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

DiCaprio i Hanks mogą sobie wpisać do CV przyzwoite role, ale z pewnością nie są to kreacje.

ocenił(a) film na 10

ja osobiscie szczerze polecam, bardzo blyskotliwy i ciekawy film.

użytkownik usunięty
Radwan7

A co tam tak błyskało, że było błyskotliwie?

ocenił(a) film na 10

Jak się nie rozumie fabuły to po co się wypowiadasz. Film jest genialny, ja rozumiem, że połączenie punktów może Ci sprawiać trudności ale zawsze masz seriale, także nie martw się nie wszystko stracone.

użytkownik usunięty
Redwald

Przecież akurat fabuła była prościutka. Wszystko od początku oczywiste i jasne. Chyba tylko dzieciak może się zachwycać historyjką o poziomie komplikacji zbliżonej do komiksu.

ocenił(a) film na 9

Śmieszą mnie ludzie którzy nie mają pojęcia o filmie i wypowiadają się próbujc uświadomić wszystkich jakcy oni są krytycy filmowi.

Pomyśl: zepsół Ci się samochód, mechanik go naprawił idziesz go odebrać ale przed mówisz mechanikowi " przeciętnie zrobione, dzała ale bez rewelacji. Znajdz w tym sens.

użytkownik usunięty
ravne

Przecież to oczywiste, że standardowa naprawa to żadna rewelacja, więc nawet nie trzeba tego mówić. Robią takie naprawy dziesiątki tysięcy mechaników. Podobnie z tym filmem. Takich porządnie zrobionych filmów widziałem setki.

Czy dla ciebie wszystko, co działa, to zaraz rewelacja?

PS. Może ja nie mam pojęcia o filmie, ale ty jesteś jeszcze na etapie nauki poprawnego pisania, więc tym bardziej nie zabieraj głosu.

ocenił(a) film na 5

zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones