PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490961}
4,5 25 038
ocen
4,5 10 1 25038
3,2 4
oceny krytyków
Złoty środek
powrót do forum filmu Złoty środek

zastanawiam się dlaczego nasze POLSKIE filmy są tak mało oceniane. Bardziej oceniamy Amerykańskie jakieś mało śmieszne i durne a Polskie filmy w tyle. Przecież też można się uśmiać przy naszych komediach. Ja w ogóle tego nie rozumiem jak możemy być tacy Anty nastawieni. Polska nie kręci wcale złych filmów.Są realne, ciekawe i śmieszne, fajni aktorzy. jedynie horrorów nie umiemy kręcić. A niektóre amerykańskie filmy w ogóle nie trzymają się kupy i są poniżej zera.Zacznijmy cenić bardziej Polskę

ocenił(a) film na 1
boniq_1310

Na pewno po złotym środku nie ma co cenić Polskiej kinematografii, bo to świadczy o jej beznadziejnej klasie. Żałuję każdej złotówki wydanej na ten kijowy film, nudziłem się jak mops na tym filmie, czekałem tylko na napisy końcowe bo aż wysiedzieć nie mogłem.
Humor klozetowy plus cytaty z basha- litości... Bywały lepsze Polskie filmy, choćby "Wszyscy jesteśmy chrystusami" lub "Dzień Świra"

ocenił(a) film na 1
boniq_1310

To chyba ją przeceniasz bo film jest nudny, kompletnie nieśmieszny, NIESMACZNY. Niech producenci oddadzą moje 20 złotych i 3 godziny wyjęte z życiorysu (dojazd do kina, fatalny seans i powrót do domu). Nudziłem się jak mops i nie mogłem doczekać napisów końcowych. Nazywasz to humorem, jakie szambo tam odstawili?
Lubaszenko kompletnie mnie rozczarował. Nie czegoś takiego się spodziewałem po Chłopakach i Kojocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones