PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1062}

Zły porucznik

Bad Lieutenant
7,3 17 603
oceny
7,3 10 1 17603
6,9 14
ocen krytyków
Zły porucznik
powrót do forum filmu Zły porucznik

kult nad kulty

użytkownik usunięty

Ogladalem "Bad Lieutenant" wiecej razy, niz ktorakolwiek ze starych dobrych polskich komedii (naprawde duzo!). Za kazdym kolejnym razem siegam glebiej i widze wiecej. W zadnym jezyku, ktory znam, nie ma slow, co by opisaly "wielkosc" tego filmu. Nie obchodza mnie inne recenzje, czy komentarze.

Popieram..z kumplem cały czas rzucamy teksty!
Gimmi the fucking gum!
Show me!
Ten koks cię zabije facet...co ty ćpunów nawracasz...hehe!
Kultowy film!

ocenił(a) film na 10
aniolek1234

Teksty w tym filmie to megagnoje, wiadomo ze film mocny i wogle, ale jak skupic sie na poczynaniach i twarzy Keitela moze byc niezly ubaw.
np. akcja w sklepie
- daj mi piwo, tylko kurwa zimne! na totalnym wkurwieniu, albo jego wyraz twarzy, jak wypadl mu koks ktory znalazl na miejscu zbrodni. Film genialny na roznych plaszczyznach. Zajebista rola Keitela tak czy owak

ocenił(a) film na 9
aniolek1234

Ten text z nawracaniem ćpunów to mistrzowski jest!

ocenił(a) film na 8
kabal92

Zgadzam sie!Dodatkowo policjant pouczał dilera:"co z ciebie za handlarz jak nie umiesz gonic towaru?" hahahaha

użytkownik usunięty

Dokladnie masz racje, jestem tego samego zdania.
Moja kopia filmu jest juz kompletnie " zajechana", nie wiem gdzie mozna kupic nowa?(!)
Bede b. wdzieczny za kazda wiadomosc.

użytkownik usunięty

ściągnij z torrent.org.pl, tylko śpiesz się bo długo tam pewnie nie poleży.
Pozdro. dla wszystkich fanów porucznika!

Najlepiej zakupic w MediaMarkt za 30 zlo. a nie czekac az divix sie zassie....

ocenił(a) film na 10

Extra film.
Have you suck a guys cock?
Heh, did you?
Wypas scena...
Film jest naprawde świetny.A scena z Jezusem w kościele?Nie powiem wzruszył mnie skruszony grzesznik.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Sztoobi

Niewiele filmów potrafi tak mocno fascynować pokazywaną zgnilizną! Aż miło że ten ,wydawało by się dziś nieco zapomniany film, ma swoich stałych zwolenników!

ocenił(a) film na 10
miczum

dla mnie i moich najblizszych kumpli to ARCYDZIELO i ulubiony film, Keitel to skurwiel tak to prawda ale ja zawsze zwracalem uwage na to ze jednak w glebi serca to dobry czlowiek ktory najchetniej wyrwal by sie z tego calego syfu betonowej dzungli, no ale coz tak to jest ze jednak babra sie w tym gownie bo pewnie dorastal w nim i to jedyne zycie i swiat jakie zna i to daje mu swojego rodzaju bezpieczenstwo, zawsze bardzo psychologicznie odbieralem ten film, wydaje mi sie ze "chlopakom z bloków" szczegolnie bliski jest ten film i sa w stanie w pelni go zrozumiec

ocenił(a) film na 10
LLCoolJozek

To i Ja się stanowczo dopisuję do tej dość niewielkiej grupy wielbicieli
tego filmu :-) Już za pierwszym razem kiedy go zobaczyłem wywarł na mnie
duże wrażenie, póżniej oczywiście obejrzałem go jeszcze wielokrotnie.
Zdecydowanie największe dzieło Abla Ferrary i w ogóle jedno z
najważniejszych w całej kinematografii w ogóle. Przynajmniej w moim
mniemaniu. Wspaniały film, głęboki, poruszający no i ten boski wręcz Harvey
Keitel. A wszystko to przyozdobione jakże uroczymi polskimi akcentami :D
Film LEGENDA, ot co.

ocenił(a) film na 10
3DE

Podpisuję się obiema rekami pod komentarzami obu moich "przedmówców":) I w ślad za miczumem gorąco się cieszę, że ten film ma tylu entuzjastów. Tak - arcydzieło i legenda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones