PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587177}

Z dystansu

Detachment
7,8 54 617
ocen
7,8 10 1 54617
6,6 8
ocen krytyków
Z dystansu
powrót do forum filmu Z dystansu

8,0-bez wątpienia,na kolana tak bym rzekł ,ukłon nie banalny,potężny w stronę Adriana Brody mistrzowsko zagrana rola pełna autentyzmu,prawdziwości,realizmu.świetny temat rozwiany w wiele stron.Kino refleksyjne,pobudzające do myślenia,analizy...oj takie filmy zostają na długo w pamięci i sercu,kiedy wstrząsną moje struny kolejny raz po takim seansie...?


ocenił(a) film na 8
orlando199

Podzielam opinie, do filmu początkowo podchodziłem z niechęcią, mylnie myśląc, że będzie to kolejna paplanina, tymczasem film jest niesamowity, wzruszający, refleksyjny. Tragizm bohatera jest porażający, po mimo faktu iż jest jednostką niesamowitą i niepowtarzalną, że w młodych ludziach rozpalił ogień, że stara się pomagać każdemu, kto tego potrzebuje, uważając,że każdy bez wyjątków zasługuje, na chwilę uwagi, ciepła i pomocy doznaje ostatecznej porażki. Ale ma tą świadomość, że zrobił wszystko co tylko mógł aby tak się nie stało, nie jest obojętny jak reszta ludzi/nauczycieli i wie, że jego działania przyniosą sukces i wewnętrzny spokój i ukojenie. Świetny film, świetny Brody.

Toro_3

DZIĘKI ZA PODOBIEŃSTWO W GUŚCIE I SMAKU ! POZDRAWIAM SERDECZNIE

ocenił(a) film na 9
orlando199

Po filmie przypomniały mi sie słowa Ernesta Fishera
"W upadającym społeczeństwie,sztuka jeśli jest autentyczna,musi również odzwierciedlać upadek.I o ile nie chce zatracić funkcji społecznej sztuka musi pokazywać ze swiat jest zmienny i pomagać go zmienić"

ocenił(a) film na 9
orlando199

Zgadzam się. Świetny film!

Profesor Frink

DZIĘKI ZA PODOBIEŃSTWO W GUŚCIE I SMAKU ! POZDRAWIAM SERDECZNIE.

ocenił(a) film na 10
orlando199

Zgadzam się świetny film do mnie naprawdę trafił. Chociaż ja tak naprawdę odnalazłem swoją ścieżkę w życiu dzięki Bogu, oczywiście każdy musi odnaleźć się w tym świecie i zbudować swój kręgosłup moralny na swój własny sposób.

Szarlej01

Tak trzymac !!!

ocenił(a) film na 7
orlando199

No mocna trzepie....

użytkownik usunięty
orlando199

Ja też uwielbiam takie filmy :) Takie, które zmuszają do refleksji, przemyśleń i A Adriena Brodiego uważam za genialnego aktora :)

ocenił(a) film na 9
orlando199

Ja powiem tak - 10/10 , film po prostu urywa dupę - każdy rodzic powinien obejrzeć .

ocenił(a) film na 6
orlando199

Bardzo mi się podoba ten temat. Filmu nie widziałam, ale widzę że ludzie naprawdę fenomenalnie rozumieją innych ludzi. To krzepiące.

A "Z dystansu" planuję obejrzeć, żeby sprawdzić czy jest to dobry film. Gra na uczuciach widzów może być słaba i irytująca albo może być wykonana przez wirtuoza;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones