PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94535}

Z piekła rodem

Rosso sangue
5,6 209
ocen
5,6 10 1 209
Z piekła rodem
powrót do forum filmu Z piekła rodem

Mój pierwszy film obejrzany na VHS i na dodatek w czarno białej wersji (Rubin nie przestrojony)

falkao1

a przypadkiem gdzieś nie zachowała Ci się ta kasetka?

ocenił(a) film na 4
michael_69

Niestety nie
Ale będę miał na uwadze że szukasz tego filmu
gdyby coś to dam znać

falkao1

jasne, jak ja znajdę /bo czasami cuda się zdarzają/ też dam znać
dziex ;)

falkao1

byla tam scena gdzie kobiecie ucielo glowe a pozniej mordeca przejechal dziecko autem???

ocenił(a) film na 10
falkao1

Zabawny lektor, zamiast "Nikos Stenopolis" mówi "Mikrostonopulos", ale przetłumaczono prawidłowo bo niemiecki dubbing tak samo gada.

onasis

a może posiadasz tę kopię z lektorem na niemieckim dub.?

ocenił(a) film na 10
michael_69

nie ale wiem kto ma, nie będzie łatwo to wydobyć.
pzdr

onasis

wiem że nie jest łatwo, ale mam nadzieję :) sam posiadałem taką kopię gdzieś w 1988r ale kaseta przepadła "w boju" a wtedy się nie myślało żeby odzyskać bo było ogólnie wszędzie dostępne, no a kasety były potrzebne na nowe tytuły... później się zapomniało i tak lata przeleciały, teraz tz. ok 8 lat temu sobie parę tytułów przypomniałem z tamtych lat i jak pisałem "cuda się zdarzają
' bo kilka z nich "odzyskałem" z lektorem.... ale pozostały mi dwa tytuły do zdobycia czyli ten: "Z piekła rodem" i jeszcze jeden - "Magiczny łuk" -> http://www.filmweb.pl/film/The+Archer%3A+Fugitive+from+the+Empire-1981-149987

jakbyś mógł to bardzo bym Cię prosił, kopia nieważna grunt by ścieżkę można było odzyskać, co prawda będzie nie pełna bo wtedy kursowała kopia ocenzurowana /nawiasem mówiąc ten film w wielu krajach był zakazany a w innych był od 21 lat nawet po cenzurze/ a dziś jest wydanie DVD cut. trochę dłuższe ale to nie szkodzi :)

ocenił(a) film na 10
michael_69

Film był nieocenzurowany, tzn sceny mordowania były w całości - w tych czasach piratów nie cenzurowali :P
Jak masz coś równie unikatowego na wymianę to może jakoś spróbuję kolesia zagadać.
pozdr

onasis

filmy w czasie "piratów" były ocenzurowane i to nawet bardzo mocno, oczywiście nie przez samych piratów bo to mijało by się z celem ;) chodzi o to że w większości przypadków kursowały u nas kopie z niemiec z nałożonym zazwyczaj albo raczej zawsze amatorskim lektorem, a skoro były one z niemiec więc podlegały chyba najbardziej pokopanemu cenzorowi w europie jak nie w całym świecie - cenzurze niemieckiej! a oni potrafili ocenzurować nawet taki film jak Złote dziecko - ale mniejsza o to ;) było minęło.... choć nie do końca bo kiedy u nas jeszcze nie było wypalarni DVD ściągaliśmy DVD z.... NIEMIEC! i tak kursuje po dzień dzisiejszy np. poharatany do bólu MAD MAX 2 albo Commando i jeszcze parę pozycji, jak kojarzysz to pierwsze wydania były w etui /nie pamiętam jak one się nazywały/ taki gruby karton w plastiku
http://img09.allegroimg.pl/photos/400x300/50/55/38/09/5055380956
potem je jeszcze parę razy przepakowywano a to w zwykłe pudełko DVD albo przepakowywano do wydań "książkowych" i tak w kółko w stylu "jak sprzedać pięć razy psa sąsiada" :) - ale jak mówię to stare czasy :)

Niestety nie posiadam nic unikatowego, bo ze mnie taka sierotka że jak coś zdobędę to wrzucam do sieci, więc zazwyczaj na gryzoniu można spokojnie to znaleźć, tak wiem że jestem frajer ale cóż, już taki jestem aby i inni mogli być uszczęśliwieni.... np. parę ładnych lat temu wrzuciłem bo nigdzie nie było z lektorem z mego vhs'u ale w pliku DVD -> http://www.filmweb.pl/film/Polowanie+na+zaj%C4%85ce+2-1983-489407
ktoś to zripował do AVI i jest teraz praktycznie wszędzie na gryzoniu....
wiem że pewnie źle zrobiłem bo mogłem coś za to chcieć /poszukiwania były i to wielkie przez ludzi bo nawet do dziś zachowały się wpisy pod tym filmem na torkach . org w stylu a kto ma z lektorem? itp. no ale cóż....

no nic, dzięki za chęci, może jeszcze się gdzieś przydarzy i zdobędę jakimś cudem.
pozdro.

michael_69

Ten film wydano na niemiecki rynek z okładką polskiej wersji. Czerwona okłada i żółty napis na grzbiecie i skosem napisane "Z piekła rodem".

loko_3

a jakiś skan?

michael_69

W chwili wolnej zrobię skan. Chociaż okładka jest na niemieckich stronach.

loko_3

ok

ocenił(a) film na 3
loko_3

Chłopaki, a co to za film, że morderca zwabiał chyba panienkę do parku i tam łup - nożyczki jej wsadził z impetem między nogi? Na pewno włoski, bo kto to mógł nakręcić. Ale jaki...?

ocenił(a) film na 5
michael_69

Znajdziecie ten film na cda w wersji z angielskim dubbingiem. Niestety bez napisów

tomaszjozefowski2884

o tym to ja wiem, a na YT jest oryginalna wersja po włosku UNCUT.
https://www.youtube.com/watch?v=6DviNDMUe2o

ocenił(a) film na 5
michael_69

Szkoda, że nie znam włoskiego :(

tomaszjozefowski2884

ale scenki możesz pooglądać :) film nadal robi wrażenie,
polecam 21'13" :D

ocenił(a) film na 5
michael_69

Bardziej podobała mi się akcja z rozcinaniem czubka głowy ;)

ocenił(a) film na 5
tomaszjozefowski2884

A Ludożercę też widziałeś? Scena z wyrywaniem płodu z ciężarnej nadal robi wrażenie :)

michael_69

z piekła rodem posiadam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones