PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129528}

Z ust do ust

Rumor Has It...
6,1 45 841
ocen
6,1 10 1 45841
4,9 7
ocen krytyków
Z ust do ust
powrót do forum filmu Z ust do ust

polskie tłumaczenie

ocenił(a) film na 7

Biorąc pod uwagę, że bohater grany przez Costnera spał z trzema kobietami z jednej rodziny, polskie tłumaczenie jest wybitnie zbereźne ; ).

offczy

To ty to tak odbierasz :D

ocenił(a) film na 7
offczy

Faktycznie, zupełnie jakby film nazywał się "Cum Swappers". Ale już się do polskich tłumaczeń przyzwyczailiśmy.

offczy

A co w tym zbereźnego? :) z ust do ust chodzi o plotkę, na postawie której powstała książka i film :)

ocenił(a) film na 4
Kajaga

Kiedy film wszedł do kin chodziłam do szkoły i chcieliśmy na to iść klasowo, ale wychowawca stwierdził, że z takim tytułem to nie jest film dla młodzieży. Tak więc chyba jednak jest w nim coś zbreźnego ;)

ocenił(a) film na 8
Kajaga

Jasne ,że o plotkę chodzi ( "Chodzą słuchy, że..") ale niektórym wszystko się kojarzy ;(

ocenił(a) film na 7
agmaria

Tytuł jest jednak dwuznaczny, zważywszy fabułę filmu wprost nie sposób tego nie dostrzec.

ocenił(a) film na 5
creep_

Każdy odbierze go inaczej, co jest bardzo zrozumiałem i trzeba wysłuchać obu stron.

ocenił(a) film na 6
offczy

Zdecydowanie dwuznaczny ten tytuł, to chyba ten od "Wirującego seksu" tłumaczył. Mogło się przecież nazywać "Plotka głosi",

offczy

a gdybyś tak się nauczył oznaczanie postów spoiler filmweb nawet udostępnił ci odpowiednią możliwość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones