PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139459}

Za cenę życia

10th & Wolf
6,5 1 438
ocen
6,5 10 1 1438
Za cenę życia
powrót do forum filmu Za cenę życia

Nawet film jeszcze nie wszedł do kin i nigdzie i nie ma zwiastunu,a wy go już oceniliście... :) Dziwne...Co za zdolność do przewidywania!!!

Lisa_5

Pewnie sobie z net-a ściągneli, i na tej podstawie postała decyzja.
No cóż nie każdy może

Lisa_5

Dziś dla niektórych internet jest jedyną drogą do zobaczenia.

Lisa_5

pewnie że sciągneli z neta właśnie przeglądam wersje dvdrip
może ściągne

wwwwww22

wasza głupota nie zna ggranic ludzie temat zalozony w tamtym roku a wy teraz jestescie tacy madrzy

gregory666

Gregory nie wiem czy wiesz ale niektore filmy wchodza do Polski np 6 lat po premierze swiatowej (patrz pewnien japonski/chinski horror)

Despero

o boze kolejny kretyn a czy ja cos pisze o jego premierze wez sie gosciu obudz temat zalozony byl rok temu kretynie 18 września 2005 0:16 a oni odpowiadali 30 czerwca 2006 15:51 jak juz film byl dostepny na necie
i nie musisz mi tlumaczyc czego co jest oczywiste ze filmy maja premiere swiatowa wczesniej niz w polsce o ile wogole sie pojawiaja u nas ten film akurat swoja swiatowa mial 2006-04-21 z tego wynika ze te wszystkie łeby lacznie z toba nie wiedza albo wogole nie mysla co pisza i tyle w tym temacie osobie zakladajacej ten temat chodzilo o glosy z przed premiery

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Despero

urzekla mnie twoja historia zycia pozdrawiam

Lisa_5

heh Lisa, w jakim ty swiecie zyjesz?! :) ojj zacofanie....
Lisa - teraz niektore filmy mozna sciagnac przed jego swiatowa premiera :)

Poznaj_Rzeznika

hahahahhahahah ale text xD dobre 9/10 :)

PS: niezauwazylem daty :) myslalem ze temat swierzy xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones