PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038735}
5,8 1 319
ocen
5,8 10 1 1319
5,8 4
oceny krytyków
Za duży na bajki 2
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie wiem kto się zajmuje ogarnianiem plakatów promując film ,ale to bez sensu żeby nazwiska aktora ,który gra w filmie główna postać nie było na plakacie... To samo było przy pierwszej części, rozumiem że to dziecko ,bez wykształcenia aktorskiego ,ale on robi w tym filmie najlepszą robotę i zasługuje na to by widnieć...

więcej

Ogromne rozczarowanie

ocenił(a) film na 2

Dawno nie było tak złej kontynuacji tak dobrego filmu.

Nie zostało nic ze świetnej jedynki - ani humoru, ani ciepła, ani 'przyziemności' historii. Nawet ma się wrażenie, że ci sami aktorzy grają innych bohaterów.

Szkoda.

Pierwsza część miała lekki i przyjemny humor pomimo, ze historia bohaterów wiązała się ze strachem przed śmiercią i utratą bliskiej osoby. Poprzednia część była ciepła, nienachalna, sympatyczna. A "dwójka"? Dno, żenada i brak logiki w fabule, o której możnaby pisać do rana... Bardzo mi szkoda zmarnowanego potencjału...

więcej

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 3

Pierwsza część była niesamowita, autentyczna i zabawna. Druga jest koślawa, z kiepskim humorem i idiotyczną rolą Domagały. Przejścia pomiędzy scenami są nielogiczne i niezrozumiałe. Szedłem na ten film z dużymi oczekiwaniami, a rozczarowałem się. Nawet świetna Kolakowa nie uratowała tej części, a szkoda.

Pokazała, że Polacy też potrafią kręcić współcześnie dobre filmy familijne. Oby druga część potwierdziła, że polskie kino familijne faktycznie się rozwija i ma się dobrze - a czuję, że tak będzie.

Bardzo zly

ocenił(a) film na 3

W ramach recenzji powiem tyle, córka lat 11 zasnęła w kinie.

Świetny

ocenił(a) film na 8

Gorszy od 1, ale nie jest to z pewnością nie udany film. Momentami zabawny, innymi wzruszający. Historia zasługuje na 3 odsłonę.

Fajny, śmieszny, momentami wzruszający. Taki lekki filmik dla odstresowania. Fajne teksty i bez zbędnego przeciągania wątków. Naprawdę dobra polska produkcja.

Po premierze

ocenił(a) film na 5
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

2 lepsza

ocenił(a) film na 6

2 cześć według mnie zdecydowanie na plus, trzyma poziom. Niewiem skąd taka data premiery bo ja już 8 widziałem i w kinach jest już grany

Rozbawiła mnie rola Bacy... oj zabrakło jeszcze jakiejś scenki z nim na sam koniec. Nie będzie jednak chleba z tej mąki? :(
Troszkę się tam akcja za szybko potoczyła z tym ojcem i projektowaniem gry i dałoby się nieco rozwinąć niektóre tematy, ale i tak jest super kino familijne z młodymi nastolatkami i dla młodych...

więcej

Pierwszą część z przyjemnością obejrzeliśmy w kinie. Podobał nam się film i gra młodych aktorów. Czy druga cześć jest równie dobra, czy lepiej zaczekać aż wejdzie do streamingu?

Jestem świeżo po obejrzeniu filmu i chciałem zapytać o piosenkę góralską, która się w nim pojawia. Niestety nie zapamiętałem tytułu, a chciałbym ją sobie wyszukać :)

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Dobry.

ocenił(a) film na 7

Zalety.
Dobrze się ogląda, sporo humoru,
Dobrze zagrane jak na film krajowy.
Wady.
Największa i zalety pozwoliły dać
Aż 7 i normalnie ta wada dała
By 6 lub 5 na 10 .
Narzucanie by obcy facet brał obce
Dzieci i absurd tworzenia związku
Po leczeniu raka który daje bezpłodność i brak zdolności do...

Duży 2

ocenił(a) film na 5

Duży 2

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Super kino familijne! Takich polskich filmów powinno być więcej. Druga część trzyma poziom. Bylismy na uroczystej premierze drugiej części i film podobał się zarówno dorosłym jak i dzieciakom. Warto obejrzeć!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones