PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1005}

Za horyzontem

Far and Away
7,1 12 251
ocen
7,1 10 1 12251
Za horyzontem
powrót do forum filmu Za horyzontem

Book of Days

ocenił(a) film na 9

Nie moge uwierzyć, ze Enya dostala nominacje do Zlotej Maliny na najgorsza pisoenke!!! Przeciez Book of Days to jeden z jej najlepszych utworow! Normalnie mnie zatkalo...

ocenił(a) film na 8
zosiorek

Mi ta piosenka spodobała się już za pierwszym razem, kiedy ją usłyszałem. Również nie rozumiem, dlaczego dostała tę nominację... Jest to typowa piosenka Enyi...

ocenił(a) film na 10
Sparkling1986

Ważne ze ludziom się podoba a to czy jakaś zgraja daje jej maline nie powinno mieć dla nas żadnego znaczenia

zosiorek

... kiedy przeczytałem Twój post, to aż się wkur*iłem. Nie wiedziałem o tym.
"Book od Days" to piosenka mojego dzieciństwa. Przez wiele, wiele lat buszowała mi po głowie, choć słyszałem ją tylko jeden, jedyny raz, kiedy pierwszy raz oglądałem "Far and Away". Tata powiedział mi wtedy, że to utwór Enyi. Nie wiedział, jak się nazywa. Jakkolwiek by się nie nazywał, nie było wtedy P2P, a na wszystkie kasety czy płyty Irlandki stać mnie w wieku 5-6 lat nie było ;-).
I dopiero po wielu latach dostałem od kogoś którąś z Jej płyt. I tam było Book od Days. Kocham ten utwór. Kocham, kocham, kocham. To miłość na całe życie.

Nie potrafię sobie wyobrazić, jakim idiotą trzeba być, żeby dać takiemu utworowi (fakt faktem, że typowo Enyiowemu!) nominację do Złotej Maliny... Dałbym Oscara za ten utwór..

One day, one night, one moment...

użytkownik usunięty
OneLazyBastard

To jakaś kpina, bo ten utwór jest wspaniały!!! Popieram was, ludzie.

ocenił(a) film na 8

Maliny to kpina. Oscary również.

ocenił(a) film na 6
zosiorek

Jak dla mnie ten kawałek to żen jakich mało, tak więc nie powinno się skończyć tylko na nominacji. Ta pieśń jest tak ckliwa, że aż się rzygać chce :/ On brzmi, jakby miał się za chwilę zacząć, a nie może. Taka metafora zatwardzenia.

Klarens

On brzmi? To chyba nie ten utwór słuchałeś...

zosiorek

Enya to cudotwórczyni, a złote maliny to jakaś głupota. Enyo, jesteś wielka! :D

Black_Leather_Jacket

Enya to jedyna na świecie artystka która nie grając koncertów sprzedaje najwięcej płyt :D

zosiorek

no jest dziadowska, jakiś elektronicznie modulowany głos, blech

Private_Witt

Jak fajnie jest znaleźć po latach gdzieś swój komentarz :P, a piosenka w dalszym ciągu jest tragiczna.

ocenił(a) film na 6
zosiorek

Mi się styl melodii z tej piosenki mocno kojarzy ze stylem muzyki z "Titanica". Tym dziwniejsze, że "Book of Days" dostaje nominację do złotej maliny, a muza z "Titanica" zgarnia Oskara.

ocenił(a) film na 6
al_jarid

To ciekawe jakoś muzyka z Titanica wydaje się być lepsza niż z tego filmu.

ocenił(a) film na 6
boga

A gdzie napisałem, że są dokładnie na tym samym poziomie? Tak, muzyka z Titanica jest lepsza. No i? Ten fakt jakoś coś zmienia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones