PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34922}

Za szybcy, za wściekli

2 Fast 2 Furious
7,2 178 304
oceny
7,2 10 1 178304
4,5 13
ocen krytyków
Za szybcy, za wściekli
powrót do forum filmu Za szybcy, za wściekli

Jaka pioenka leci zaraz po rtm jak następuje ściemnienie sceny z Roem i Brianem,którzy
postanowili założyć garaż....

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
Kinomaniaczka_tvd

Ten kawałek to "Pump it up" Joe Buddena. Tutaj znajdziesz oficjalny teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=ySfwW_xSRU4

ocenił(a) film na 10
MikeS121

dziękuję :)

ocenił(a) film na 9
MikeS121

A czy może wiesz co to za kawałek gry Brian i Rom wjeżdżają do garażu i jak wyjeżdżają te jeepy to zaczyna się ta piosenka

ocenił(a) film na 9
legia2912

Akurat tego utworu nie znajdziemy na oficjalnym soundtracku i szczerze mówiąc sam miałem mały problem z jego identyfikacją, ale szczęśliwie się udało.
David Arnold feat. Pitbull - Break Out ;)

ocenił(a) film na 9
MikeS121

Dzięki długo go szukałem na listach soundtracku i nic. Jeszcze raz dzięki.

ocenił(a) film na 10
MikeS121

Wiesz może co to za nutka leci w tle, zaraz przed tym jak Rom i Brian będą szukać miejsca w którym uda się zgubić policję (wtedy leci "Pump it Up"). Wtedy Rom z Brianem gadają, że można zrobić tak, żeby Verone w ogóle nie dostał kasy. Zresztą co Ci będę pisał, masz tę scenę.

cda .pl/video/84229b9/Za-szybcy-za-wsciekli-online-2003-Lektor-PL -HD (usuń spację między cda a kropką)

Nuta zaczyna się 70:25.

ocenił(a) film na 9
contowsky

Cześć,
Technicznie rzecz ujmując jest to podkład muzyczny pisany na potrzeby filmu, skomponowany przez autora ścieżki dźwiękowej do 2F2F, Davida Arnolda. Nosi on tytuł "The Master Plan". Niestety nie udało mi się nigdzie namierzyć wersji tej kompozycji o długości powyżej jednej minuty (wątpię, że w ogóle taka istnieje). Najpewniej właśnie taka wersja została wydana na oficjalnym krążku z podkładem muzycznym do filmu. Tutaj link do tego kawałka na youtube: http://youtu.be/zcTr2wxhTDg

ocenił(a) film na 10
MikeS121

dzięki wielkie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones