PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203}

Zabójcza broń 4

Lethal Weapon 4
7,4 66 858
ocen
7,4 10 1 66858
7,0 8
ocen krytyków
Zabójcza broń 4
powrót do forum filmu Zabójcza broń 4

Nie żeby mi się nie podobał czy uważała go za zły film ale TVN puszcza go częściej niż Polsat "Kevina" ;p

ocenił(a) film na 10
tou

Bo to wielki hicior i klasyk podobnie jak poprzednie części.

ocenił(a) film na 9
kasia7777777

oczywista oczywistość:D:D:D:D<za krótki>

ocenił(a) film na 10
tou

Bo ZB jest genialna. Każdą część mozna oglądać 10razy.
Gibson i Glover to duet wszechczasów.

użytkownik usunięty
Kacperr

Bo jest DOBRY!!!! Mnie raczej niepokoi dlaczego TVN ma obsesję puszczania filmów typu "Hazardzistka" z Deltą Burke albo "Idealna matka" ...

Mnie też zawsze to niepokoiło... o_O Za każdym razem, kiedy mają w planach "Idealną matkę" mogli by puszczać "Zabójczą broń" i źle by na tym nie wyszli...

ocenił(a) film na 7
tou

W piątek znowu 3 część zgadnijcie na którym kanale.

użytkownik usunięty
Rorschach_

A co jest najciekawsze, druga część zawsze leci w moje imieniny.... :)

Przecież ja wiem ,że ten film jest dobry ( chodź na pewno nie lepszy od Szklanej Pułapki ) tylko mnie zastanawia czemu TVN ciągle go puszcza zamiast dać coś nowego ?
Nie znacie tego powiedzenia " Że nawet dobry kawał opowiedziany drugi raz nie jest już tak śmieszny".

tou

Bo TVN daje zabójczą broń nie zamiast coś nowego, tylko wtedy, kiedy nie chce dać czegoś gównianego. Bo Zabójcza broń sprawdza się zawsze i ja zawszę ją oglądam, bo to jest film do oglądania 100x razy. I jak mają znowu puszcząć kloce pokroju Kobieta-kot czy inneg dziwne tytułu to wole Zabójczą Broń.

użytkownik usunięty
Redgard

Bo chcą mi zrobić prezent na imieniny - to przeciez jasne :DDDD

ocenił(a) film na 2

słaba komedia i tyle

ocenił(a) film na 9
piki3

http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones