PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467167}

Zabójczy cel

Kill Switch
5,4 3 744
oceny
5,4 10 1 3744
Zabójczy cel
powrót do forum filmu Zabójczy cel

MASAKRA !!!

ocenił(a) film na 1

oglądam to właśnie na Pulsie i powiem Wam, że jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tak źle zmontowanego filmu. operator kamery też nie najlepszy... jestem w szoku, że Siegal spadł aż tak nisko. Chodzi mi konkretnie o scenę bójki w jakimś klubie. Montaż jest tragiczny.

ocenił(a) film na 1
zyga_spider

Zgadzam się z tobą, ciągle te same ujęcia są powtarzane i byle bójka kończy się po 10 minutach. Strasznie słabo zmontowany film.

Jerchu

Nie wiem, czy to wina kopii filmu, czy błędu operatora, ale nie raz w trakcie oglądania filmu miałem wrażenie, że obraz się jakby przycinał, czy coś w tym stylu i działało to trochę irytująco i na niekorzyść filmu, ale poza tym nie mam zastrzeżeń. Poza tym, choć lubię filmy z udziałem Seagala to po iluś już obejrzanych mam wrażenie, że to aktor do jednego - tak, żeby strzaskać niedobrym chłopcom gęby, rozprawić się z brzydkimi ludźmi, Po pewnym czasie jego filmy mogłyby się nudzić, ale mnie to chyba nie grozi.... przynajmniej jeszcze nie :-).

zyga_spider

Nie ukrywam ze obejrzałem ten film tylko ze względu na seagala, uwielbiam jak rozwala tych różnych zakapiorów na ulicach i w knajpach jednak to co zrobili w tym film to katastrofa lotnicza normalnie. Te szarpane ujęcia w scenach walk ! Tego nie da się oglądać, zepsuli film tym montażem ujęć, w efekcie nic w zasadzie nie widać w czasie tych walk :((

zyga_spider

Dziwie się że Seagal gra już w takich gównach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones