PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104006}

Zabić prezydenta

The Assassination of Richard Nixon
6,7 4 049
ocen
6,7 10 1 4049
Zabić prezydenta
powrót do forum filmu Zabić prezydenta

Miernota - 0/10

użytkownik usunięty

Tym amerykanom cos odbija. Takiego paskudnego lewactwa to nawet hollywood powinno sie wstydzic. Gloryfikacja mordercy, usprawieliwianie jego czynow. Te palanty mysla na opak. A sam film, ze pozal sie Boze. Sean Penn to jednak grac nie potrafi. Muzyka do kitu... nie wiadomo czy to komedia czy dramat... w sumie to film o dupie Marynii. NUDY

ocenił(a) film na 9

No tak. Film pozbawiony dydaktyzmu, moralizowania, ale jak widać... jak się chce to się wszystko znajdzie. Empatia dla bohatera była, bo i historia smutna.

film jest zajebisty. nie chce mi sie z Toba dyskutowac.

Neil a ja już myślałem, że zmądrzałeś a jednak nie, przy Good Night, Good Luck te same pierdoły nawijałeś o "lewactwie", Ty nie krytykujesz filmu tylko nie podoba Ci się o czym mówi, masz swoje utarte poglądy, jakie mnie nie obchodzi, tyle, że na każdą sprawę trzeba patrzeć z dwóch stron, a Ty zawsze widzisz tylko jedną prawdę - swoją, niestety takich ludzi jak Ty jest więcej dlatego ten świat taki porąbany!

ocenił(a) film na 6
marrliss

To samo Neil nawija przy "Inwazji Barbarzyńców", obsesja jakaś

Ten znowu swoje, już ci napisałem kiedyś coś...

ocenił(a) film na 8

Film sam w sobie jest dobry - to wiarygodne studium psychologiczne jednostki ze wszystkimi jej słabościami i frustracjami. Gra Sean Penn'a jest genialna - dla mnie to najlepsza rola w całej jego karierze , najwyrazniej autor tego postu nie wie co to jest aktorstwo. A poglądy polityczne lepiej zostawić na boku, bo co to ma wspólnego z poziomem filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones