Reign Over Me

2 godz. 4 min.
7,5 25 773
oceny
7,5 10 25773
16 808
chce zobaczyć
{"type":"film","id":275070,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Reign+Over+Me-2007-275070/tv","text":"W TV"}]}

Adam Sandler, Don Cheadle, Jada Pinkett Smith i Liv Tyler występują w poruszającej opowieści o Charliem Finemanie (Sandler), który po nagłej stracie żony i dzieci załamuje się i traci kontakt z rzeczywistością. Zdruzgotany tragedią mężczyzna dostaje jednak od życia drugą szansę. Wszystko za sprawą spotkania z Alanem Johnsonem (Cheadle), swoim współlokatorem z okresu studiów. Odnowiona przyjaźń rzuca nowe światło na skomplikowane i pogmatwane życie obu mężczyzn. Dla Alana to szansa na uratowanie rodziny, dla Charliego zalążek nowego początku.

opis dystrybutora dvd

Alan Johnson jest dentystą pracującym w renomowanej przychodni, ma piękną żonę oraz zdrową córkę- słowem spełnienie życiowych planów. Jednakże odczuwa jakiś bliżej nieopisany brak oraz chęć wyrwania się ze schematu.
Pewnego razu zauważa na ulicy swego dawnego kolegę z college'u, Charliego Kaufmanna, który stracił swą rodzinę w tragedii 11 września. Kiedy w końcu go odnajduje okazuje się że Charlie zdołał wyrzucić ze swojej pamięci wspomnienia o zmarłych żonie i córkach, otrzymał milion dolarów rekompensaty od rządu i teraz prowadzi życie nastolatka szperając w komisach płytowych oraz grając całymi dniami w gry. Alan postanawia mu pomóc zapisując na wizytę do znajomej pani psycholog.

miezin
opis użytkownika

Zbieg okoliczności sprawia, że pewnego wieczoru Alan Johnson (Don Cheadle) spotyka Charliego (Adam Sandler) - swojego kolegę z czasów studenckich. Już podczas pierwszej rozmowy, Johnson zauważa, że z Charliem jest coś nie tak, jego zachowanie jest zastanawiające (Charlie stracił rodzinę podczas zamachów na WTC). Podczas dalszych spotkań i nocnych eskapad Allan powoli odkrywa tajemnicę swojego przyjaciela, jednocześnie komplikując swoje życie prywatne...

rubo
opis użytkownika

Alan Johnson jest szanowanym wśród ludzi dentystą. Ma piękną żonę i wspaniałą córkę. Jego życie mogłoby się wydawać szczęśliwe i proste, gdyby nie to, że każdym dniem rządzi monotonność. Pewnego dnia Alan zauważa w mieście swojego przyjaciela z czasów studenckich - Charliego Finemana, który wiele lat temu stracił w wypadku lotniczym całą swoją rodzinę. Próbuje się z nim skontaktować. Kiedy wreszcie mu się to udaje, dostrzega, że utrata bliskich wywarła na nim olbrzymi wpływ i zupełnie zmieniła podejście do życia. W końcu Alan postanawia pomóc swojemu przyjacielowi i umawia go ze znajomą panią psycholog.

twenty_three
opis użytkownika