PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753768}

Zabijam gigantów

I Kill Giants
5,8 6 698
ocen
5,8 10 1 6698
Zabijam gigantów
powrót do forum filmu Zabijam gigantów

7 miunt po czym?

ocenił(a) film na 2

Kopia, kopia, kopia. Dla płci pięknej, aby w trendy się wpisało. Żenada oparta na pseudo-psychologii. Szkoda, że poprawność polityczna staje się w kinie przymusem. Żeby było lepiej powinni napisać scenariusz na potrzeby innej narodowości (najlepiej nie tzw. "caucasian"). Zoe stać na lepszy dobór ról. Cage'a może już nie.

tcharro

Faktycznie film podobny do "Siedem minut po północy", ale gdzie tam widzisz jakąś wymuszoną poprawność polityczną to ja nie wiem. Antyfeministyczna paranoja sięga już granic absurdu.

ocenił(a) film na 7
moshpit1984

nie karm trolla...

ocenił(a) film na 2
sobanek

Zgadzam się: przesadziłem z tonem, ale ocenę zostawiam.

ocenił(a) film na 6
tcharro

Ale bzdury, o jejku ...haha. Nie interpretujesz i opiniujesz tylko przepuszczasz formę i treść filmu przez własny światopogląd i to co dzwoni w bardzo odległym kościele. To wręcz teoria spiskowa. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
PoppinTom

Dokładnie: opinia :)

ocenił(a) film na 6
tcharro

Przecież napisałem, że twój post nie jest opinią. Dokładnie: czytanie ze zrozumieniem. Miłego oglądania.

ocenił(a) film na 2
PoppinTom

A, ok. Po "opiniujesz" nie ma przecinka i zinterpretowałem, że od spójnika "i" jest kolejna (współrzędna) część zdania. Rzeczywiście coś nie tak z tą moją interpretacją :) Miłego oglądania.

tcharro

Zgadzam się. To zwykle popluczyny. Nie wiadomo po Co nakręcone bo pierwowzór zgniatal gardło a tu bezemocjonalny skopiowany banał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones