PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719}

Zaginiony Świat: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park
6,9 97 390
ocen
6,9 10 1 97390
5,4 23
oceny krytyków
Zaginiony Świat: Jurassic Park
powrót do forum filmu Zaginiony Świat: Jurassic Park

A w mojej subiektywnej opinii, to właśnie 2 część jest najlepszą ze wszystkich. 1 była również niesamowita, jednak jak dla mnie delikatnie słabsza. 3 niestety mnie rozczarowała.

ocenił(a) film na 10
JamesRybson

Też tak mam. Dla mnie 1 i 2 są równie dobre. Trójka odstaje.

ocenił(a) film na 10
kinoman02

Myślicie, że piątej części uda się wrócić do klimatu Jurassic Parków Spielberga ?

ocenił(a) film na 10
rusekolsztyn

Mam nadzieję. Myślę,że są na to większe szanse u Bayony,niż u Trevorrowa.

użytkownik usunięty
JamesRybson

Zgadzam się. Ja skończyłam na dwóch pierwszych częściach. I są one świetne!

ocenił(a) film na 9
JamesRybson

Napewno 2 cześć nie jest najlepsza a pierwsza z 1993 rządzi i koniec ale w 2 części podobaly mi się te 2 T rex roboty ważące po 8 ton wiem bo oglądałem wszystkie filmy dokumentalne jak powstawały wszystkie 3 Części i w parku jurajskim z 1993 był robót ważący 4 tony a w 2 części były 2 roboty ważące 8 ton każdy wolałbym żeby tego t rex z pierwszej części dali do 2 części czyli zaginionego świata a te 2 T rex 8 tonowe roboty do pierwszej części z 1993 bo te roboty robiły na mnie większe wrażenie niż ten t rex z 1 części i w tej drugie Czesi by zrobił by taka sama scenę jak w parku jurajski 1993 tylko ze użyli by 2 robotów t rexow co atakują samochód lex i Tima

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones