PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219643}

Zaginiony ląd

Land of the Lost
5,1 10 305
ocen
5,1 10 1 10305
5,0 3
oceny krytyków
Zaginiony ląd
powrót do forum filmu Zaginiony ląd

złota malina ,NAJGORSZY REMAKE, SEQUEL LUB ZRZYNA

ocenił(a) film na 1
potok10

Ha! Dokładnie tak to oceniłem w zeszłym roku: złota malina to i tak za dużo za tę szmirę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
potok10

Dodatkowo, znowu nabijają się z polaczków :(, że niby są najgłupsi ze wszystkich. Zastanawiam się dlaczego akurat my jesteśmy celem ciągłych żartów ze strony amerykanów.

użytkownik usunięty
alpagaSatana

bo tak własnie za czesto sie prezentujemy niestety. gdzie ja mieszkam,od paru lat, juz same słowo - Polak odbierane jest negatywnie.
oczywiscie tylko podupadła garstka polakow wyrabia zdania o całym narodzie, spojrzmy tez na polski rząd ktory jest błaznem w swiatowej polityce i pamietajmy o naszym konserwatyzmie z ktorego zachod ma jazde.

ocenił(a) film na 2
alpagaSatana

Film totalna beznadzieja,a co najbardziej mnie oburzyło to ten pojazd o Polakach.
Kolejny film w którym jesteśmy uznawani za głupich.
Jest to naprawdę przykre.

potok10

kolego tak prawidłowo pisze się słowo DOBRZE

ocenił(a) film na 6
czopendoz

Zgadzam się z przedmówcą. potok10 dnem totalnym jest twoja ortografia. :/

użytkownik usunięty
nemesisswan

dobże .................................buhaaaaaaahaaaaahaaaa

potok10

Muszę się zgodzić. Pierwszy raz w życiu (a jeśli nie pierwszy, to pierwszego nie pamiętam) przerwałem film w trakcie oglądania. Miałem dosyć tej nędzy scenariuszowo-realizatorsko-aktorskiej. Oczywiście oceny nie wystawiam, by nie usłyszeć za chwilę, że od 50 min. film się rozkręca itd., itp. Ja juz tego napewno nie sprawdzę :)

ocenił(a) film na 1
potok10

popieram, dawno tak koszmarnego seansu nie uświadczyłem.
Od połowy przewijałem dla świętego spokoju żeby poznać zakończenie... nie było warto. Film powinien mieć jakieś ostrzeżenie w rodzaju:
„Ceń Swój Czas – Nie Oglądaj !!!”

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones