The Horse Whisperer

2 godz. 50 min.
7,5 39 954
oceny
7,5 10 39954
10 950
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":204,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Horse+Whisperer-1998-204/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Zaklinacz koni
  • Tuber ocenił(a) ten film na: 10

oglądałam ten film kilka lat temu. Nie znałam za bardzo jeszcze wtedy Scarlett i nie
    wiedziałam kim jest. Bardzo mi się film podobał i byłam nim zachwycona. Teraz wracam do
    niego myślami i nie mogę uwierzyć że rolę Grace zagrała Johansson . Mimo że jej nie lubię
    to ten film jest wyjątkowy. Taki inny. Nie jest przepełniony udawaną ponętnością Scarlett.
    Jak myślicie?

• konrii_2 ocenił(a) ten film na: 7

Tuber a czemu nie lubisz Scarlett Johnson jak ją tak lubiłas w tym filmie , przeszkadza Ci ze wyrosła na piekną kobietę jest sławna i bogata w odróznieniu od ciebie ?

konrii_2 Nie chce być sławna i bogata. Nie interesuje mnie to. Scarlett po prostu trochę mnie wkurza. Samym byciem. Ty też na pewno masz kogoś, kto nie musi nic robić żeby Cię zdenerwować prawda? ;-) A jeśli nie no to się ciesz. Ona wg mnie jest dobrą aktorką. Dobrze gra. Cała rzecz właśnie w tym co opisałam ;-)

• Tuber Ja tam jestem fanem Scarlett i jednocześnie szanuję Twoje zdanie. Za to komentarz Konrii mnie totalnie rozwalił na łopatki. Jakbyś właśnie powiedziała co najmniej parę przekleństw na nią :D

mrteener Może po prostu mnie źle zrozumiała :) Dzięki ;D

• Karola_32 ocenił(a) ten film na: 9

Tuber W porządku. Scarlett przyjmuje zwykle role ponętnych kobiet. A w tym filmie jest inna niż zazwyczaj. Widziałam też inny film z nią gdzie była naturalna "Niania w Nowym Jorku".

• Karola_32 Scarlett jest jak marzenie :) Buzia stworzona do całowania...

• Karola_32 ocenił(a) ten film na: 9

Tuber I szczerze, wolę naturalną Scarlett niż tą 'udawano' ponętną.

• mk34 ocenił(a) ten film na: 7

Tuber Moim zdaniem była lepszą aktorką jako dziecko niż teraz :p

• Treh ocenił(a) ten film na: 6

mk34 Ciekawe jak to porównujesz...