PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5523}

Zakochać się

Falling in Love
6,8 7 479
ocen
6,8 10 1 7479
6,2 5
ocen krytyków
Zakochać się
powrót do forum filmu Zakochać się

Podobne filmy?

ocenił(a) film na 7

Jakie polecacie?

SnapeForever

"zgaga"

ocenił(a) film na 7
maciekb80

dzięki

ocenił(a) film na 6
SnapeForever

Co się wydarzyło w Madison County
Pożegnanie z Afryką

Choć nie wiem specjalnie o jakie podobieństwo Ci chodzi ;)

ocenił(a) film na 7
honey_filmaniak

filmy o miłości mniej komercyjne, nie głupie i denne :)

ocenił(a) film na 6
SnapeForever

To obydwa jak najbardziej :) Jeśli uda Ci się zdobyć obejrzyj Kukułkę.
Jeśli lubisz kostiumowe to:
Wiek niewinności
Niebezpieczne związki

ocenił(a) film na 6
SnapeForever

Fortepian :)

ocenił(a) film na 6
SnapeForever

Wszystko gra :)

SnapeForever

dom dusz.

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Jakby się dobrze przyjrzeć to w 99% filmów zawarty jest jakiś wątek miłosny ;) . Ale daj znać jak obejrzysz któryś i Ci się spodoba.

ocenił(a) film na 7
honey_filmaniak

okej, dziękuję za wszystkie propozycję :)

ocenił(a) film na 10
SnapeForever

Ja z kolei mogę polecić "Stanley and Iris" oraz "Conversations with other women" ;)

ocenił(a) film na 7
SnapeForever

"Frankie i Johnny"
http://www.filmweb.pl/film/Frankie+i+Johnny-1991-5719

"John i Mary"
http://www.filmweb.pl/film/John+i+Mary-1969-6608

SnapeForever

Ostatnio ściągnąłem film pt. "7:39". Melodramat. Moim zdaniem bardzo przyjemny, ciekawy, temat może i oklepany ale fajnie się oglądało, aktorzy też grali dobrze. W ogóle po raz pierwszy widziałem ich na ekranie. Ale to pewnie dla tego że to film produkcji brytyjskiej. Polecam.

ocenił(a) film na 7
joker895

7:39 jest filmem zdecydowanie odpowiadającym gustowi widza, któremu podobał się film pt. ,,Zakochać się". Widać liczne zaczerpnięcia, jednak to mimo wszystko wariacja na temat zdrady emocjonalnej ukazanej przez pryzmat dzisiejszego zapotrzebowania kina. Zgoła inne problemy, choć z początku - wydawać by się mogły - analogiczne do przedstawionych w obrazie Grosbarda. Polecam, pomimo co poniektórych wątków mdłych. Jest interesującą odmianą od odgrzewanych motywów filmowych, stara się wnieść nowy rodzaj emocjonalności i zmusza do refleksji nad granicami naszej moralności i czy rzeczywiście posiada ona tak sztywne ramy, jak w to chcemy wierzyć.

Athalia93

Nie oglądałem "Zakochać się" chociaż bardzo chcę go obejrzeć już od pewnego czasu. Więc nie mogę nic powiedzieć na jego temat. Natomiast nie tak dawno oglądałem "Przed wschodem słońca". I powiem że to właśnie w tym filmie dostrzegłem sporo wspólnych elementów związanych z filmem "7:39". Raczej powinienem napisać odwrotnie bo to przecież "przed wschodem słońca" wyszło jako pierwsze.

ocenił(a) film na 10
Athalia93

Podpisuje się pod Twoją wypowiedzią obiema rękami :)

SnapeForever

Brief Encounter z Sofią Loren i Richardem Burtonem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones