PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251926}
6,2 4 985
ocen
6,2 10 1 4985
Zakochana na zabój
powrót do forum filmu Zakochana na zabój

Głupszego filmu już dawno nie widziałam. Film totalnie bez sensu. Ten kto pisał scenariusz musiał być nieźle nastukany.

ocenił(a) film na 9
aniakierzka

Widać,że nie wiesz czym jest głupota... To był film o tym jak można nauczyć się prawdziwej miłości... Nastukana to chyba Ty byłaś kiedy to pisałaś albo nie wiesz czym jest miłość... W pierwszym jak i w drugim przypadku współczuję...

ocenił(a) film na 9
aniakierzka

Z odrobiną niepewności podchodziłem do tego filmu ale im dalej tym piękniej. Jakżesz można pięknie inaczej opowiedzieć o miłości !!! Usmanów wpomogli wyspiarze i zadziałało jak aspiryna. Rewelacyjny Pustay, rewelacyjny Mackenzie, rewelacyjna Miller, rewelacyjny Franco -no i cóż z tego mogło powstać ano lekki, rewelacyjnie uroczy (bez nadymanego ''gwiazdorstwa'') film !!! 9/10 !!!

użytkownik usunięty
Szpila_1308

Mnie się ten film podobał, tylko ma jedno konkretne pytanko: co działo się z tą dziewczyną, bo chyba ja jestem za głupia na ten film, a ja nie lubię nie rozumieć pojedynczych wątków filmu.

ocenił(a) film na 9

Jestem w dużej kropce, mam wielkiego klina jak Ci tu odpowiedzieć !? Film dostałem i obejrzałem w październiku 2014 roku i wstyd się przyznać ale nie pamiętam już co się działo z tą dziewczyną ale mogę przyrzec, że jeżeli uda mi się go dostać to, jeszcze raz, obejrzę i odpowiem na zadane mi pytanie - nie wiem tylko kiedy to będzie. Czy potrafisz być bardzo cierpliwa !?

użytkownik usunięty
Szpila_1308

Jakbym nie była bardzo cierpliwa nie napisałabym książki o Hobbicie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones