PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833}
6,1 34 277
ocen
6,1 10 1 34277
5,4 8
ocen krytyków
Zakochani
powrót do forum filmu Zakochani

Myślałem, że Polacy nie potrafią kręcić komedii romantycznych, a jednak się myliłem :) Ten film to świetny przykład na to, że Polak potrafi. Mimo, że film jest dosyć schematyczny to jednak ogląda się go bardzo przyjemnie. Magdalena Cielecka jest nadzieją polskiego kina wśród młodych aktorek (chociaż osobiście bardziej cenię Joasię Brodzik). Pani Cielecka nie jest tak sztywna i drewniana jak bohaterki serialu Zostać Miss (i jego nieudolnego ciągu dalszego). Za to ma w sobie pełno nieodpartego uroku, jest śliczna, no i ma talent. Bartosz Opania również sprawdza się w swojej roli, chociaż do typowego amanta to mu jeszcze daleko... Świetnie wypadają w rolach drugoplanowych Beata Tyszkiewicz, Czarek Pazura, Olaf Lubaszenko i Kasia Figura. Każdy w tym filmie zagrał dobrze swoją rolę. Mimo, że film jest kopią amerykańskich prodykcyjniaków o miłości to jednak w niczym to nie przeszkadza. Może dlatego, że jest to (wg mnie) pierwsza polska komedia romantyczna, która się podoba. Można go gorąco polecić wszystkim fanom gatunku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones