film

Zamęt

Noise
2023
1h 30m
3,4 1 734
oceny
3,4 10 1 1734
4,0 2
oceny krytyków
Po powrocie do domu z dzieciństwa mężczyzna zaczyna badać sprawę wypadku w fabryce, w którą zamieszany był jego ojciec, krok po kroku odkrywając mroczne rodzinne sekrety. Zobacz pełny opis
Zamęt zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Głównym bohaterem filmu jest Matt, influencer i świeżo upieczony tata nowo narodzonego Juliusa, który odkrywa mroczny sekret z przeszłości swojego cierpiącego na demencję ojca. Kiedy zaczyna drążyć, otwiera puszkę Pandory pełną sekretów i kolejnych rodzinnych dramatów, o których nie miał pojęcia. Jego żona, Liv, jest tym głęboko poruszona i zrobi wszystko, co w jej mocy, by go nie stracić, ale czy nie jest już za późno…?

dystrybucja
Netflix
studio
Caviar Films
tytuł oryg.
Noise
inne tytuły
Zdjęcia do filmu były kręcone w Belgii.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

To mógł być niezły film, bo klimacik i miejsce nawet fajne. Plastyka obrazka też mi się nawet podobała. Ale były dwa problemy, trochę za szybko eskalowała psychoza faceta i film się skończył w 1/3 historii. Nawet nie chodzi o to, że nie wiadomo o co chodzi, bo z grubsza wiadomo, ale pozostaje duży niedosyt.

nudy

ocenił(a) film na 1

Nie polecam, bardzo nudny i bez sensu.

flaki z olejem

ocenił(a) film na 3

Obejrzałam pomimo złych recenzji na forum. Myślę "dam mu szansę". Niestety film jest nudny, rozlazły,nie wciąga akcją ,albo napięciem akcji. Szkoda czasu.

Kiepścizna...

ocenił(a) film na 3

Akcja napięta jak "baranie jaja" ;) Para odkrywa sekrety przeszłości ? Idzie im to jak przysłowiowa krew z nosa ... Co tu dużo mówić ? Strach się bać ... Ojciec jakiś taki nie rozmowny ? Synuś nie drąży tematu ... Oglądanie trochę męczy ;)

Strata czasu

ocenił(a) film na 5

Mimo nowoczesnej technologii nagrywania obrazu film jest startą czasu. Nie oddaje emocji, nie porywa, nie ma w nim nic interesującego. Nic. Szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones