PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139203}
6,8 339
ocen
6,8 10 1 339
Zamach w Omagh
powrót do forum filmu Zamach w Omagh

Ciekawe czy będzie w naszych kinach...?

Lady_Snape

Ja juz to mam na Pc,ale...nigdzie napisow nie ma:/

enigma_u571

Może jestem naiwniaczką, ale wolę jednak oglądać filmy w kinie, jeśli tylko mam taką możliwość ;)

Lady_Snape

Film lichy, obejrzałem dla jednego aktora.

HEATH

Mimo wszystko chciałabym przekonać się sama.

Wie ktoś może czy kino Helios będzie grać ten film?

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

Nie tylko Helios, bo jest kilka kopii na Polskę.
Film dobry. Jeżeli szukasz rozrywki to wybierz cos innego. Omagh, to raczej kino polityczne z nutą tragedii (antyk).
Czy warto iść?
Tak, ale nie będzie to "poprawiacz nastroju". Raczej rześki powiew smutnej prawdy. Ale jest też nadzieja. Są ludzie z sercem i wolą. I dlatego smakował mi, a zwłaszcza druga połowa. I ględzenie "społeczności filmwebu" o tym, że "Omagh" jest słaby przypomina,
że są tacy, którzy łykaja tylko superprodukcje.
Warto "Omagh" przeżyć.

ocenił(a) film na 10
HEATH

A o czym był ten film, skoro był "lichy"? (Mało efektów?)

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

Jeżeli Ty jesteś naiwna, to ja też. Jest nas dwuch (dwie). Lubię iść do kina. Lubię podjąć decyzje, że płacę za film. Lubie patrzeć na duży ekran i słyszeć wstrzymany oddech ludzi. Widzeć łzy niewytarte.
A "Omagh", to film dobry i w kinach będzie, bo Vivarto go wprowadza.
I ględzenie "społeczności", że film sie ogląda dla aktora przypomina mi, że nie jestem w liceum...

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

Juz jest w kinach
I warto go smakować.
Choć słodki nie będzie.
Ale czasami coś cięższego warto wchłonąć,
zeby mysleć było o czym.
polecam refleksyjnym

Lady_Snape

Tez wybieram sie do kina na film tylko jeszcze nie wiem kiedy bedzie w tych "malych" (nienawidze multikin).
Czy film jest slaby zobaczymy.
Acha mozna ogladac film dla jednego aktora mimo ze to totalny gniot bo ta jedna kreacja jest poprostu genialna i tyle na ten temat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones