PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701663}

Zanim zniknę

Before I Disappear
7,1 2 854
oceny
7,1 10 1 2854
5,0 2
oceny krytyków
Zanim zniknę
powrót do forum filmu Zanim zniknę

Więcej nie znaczy lepiej. Serio. Strasznie się ciągnie. Wszystko zostało przedstawione dużo gorzej. Twórca mając 80minut więcej do wykorzystania po prostu nie podołał.

MikeParcero

Też tak uważam. Masakra :/ NIe wytrzymałam nawet połowy filmu... Jak dla mnie - dno.

ocenił(a) film na 9
MikeParcero

Ja mam inne odczucia, co do pełnometrażowej wersji - spodobała mi się bardziej niż "Curfew". W "Zanim zniknę" wątki są bardziej rozbudowane, jest więcej pięknej muzyki, która buduje odpowiedni klimat, oglądamy jak zmieniają się relacje pomiędzy bohaterem a siostrzenicą, jak nawiązują ze sobą więź. W krótszej wersji zabrakło mi martwej dziewczyny i listów bohatera, które przedstawiały jego stan psychiczny. Jednak wydaje mi się, że duży wpływ ma kolejność - ja obejrzałam najpierw "Zanim zniknę", który mnie zachwycił, a dopiero później "Curfew", więc zabrakło mi niektórych elementów. Gdybym obejrzała te filmy w odwrotnej kolejności, być może miałabym poczucie, że dłuższa wersja się ciągnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones