PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494883}

Zapętleni

In the Loop
6,6 2 904
oceny
6,6 10 1 2904
7,4 5
ocen krytyków
Zapętleni
powrót do forum filmu Zapętleni

o boleśnie nudny jak Angielska herbatka. Jeśli humor angielski to tylko Monthy Python a tutaj straszna lipa...gadanie,gadanie,gadanie,,,, bla bla bla o tym jest ten film jak cała polityka. jeśli miałby trafić do większego grona odbiorców musiałby mieć jakiś realniejszy wątek a tu NUDA !

furror81

"realniejszy wątek"
Serio? Jak np. w "Avengers" czy "Ultimatum Bourne'a"? Wypowiedzenie wojny jest mniej realne, niż grupa superbohaterów ratująca świat? No i nie każdy film ma na celu trafienie do większego grona odbiorców. Niektóre chcą być po prostu dobre.

A jeśli angielski (raczej brytyjski) humor to według ciebie tylko Monty Python, to pewnie znasz brytyjski humor tylko z Monty Pythona i tego filmu. Cały amerykański humor to przecież też nie tylko "American Pie".

ocenił(a) film na 4
NickError

po prostu nie trafił do mnie i napisałem co odczułem po obejrzeniu... jeśli Tobie się podobał to ok. każdy lubi to co lubi

furror81

No to po kiego grzyba tak się nad nim pastwisz? Film ewidentnie niszowy, z góry wiadomo, że nie dla każdego, na forum w sumie cztery wątki z czego aż dwa Twoje - negatywne...masz za dużo czasu, czy po prostu lubisz opluwać coś czego nie rozumiesz?
Prawda jest taka, że do niektórych filmów trzeba zwyczajnie dojrzeć i kropka....ale zrozumienie tego też przychodzi z wiekiem.

ocenił(a) film na 9
furror81

To satyra polityczna... czego się spodziewałeś? Eksplozje, wybuchy?

ocenił(a) film na 4
HungerGamer

tak spodziewałem się latających czołgów i ninja ale niestety ech...

ocenił(a) film na 9
furror81

Dlatego o filmie się czyta zanim się za niego zabierze. Jeżeli spodziewałeś się wielkiej akcji po satyrze politycznej no to współczuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones