PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 181
ocen
7,6 10 1 222181
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Flynn.

ocenił(a) film na 8

Może trochę głupi temat, ale wreszcie Disney zrobił postać "księcia" która wygląda... normalnie. A nawet zaryzykuję, że Flynn jest przystojny. Odeszli od tego schematu cud księciulka, przy którym ma się wątpliwości czy zamiast księżniczki nie wolałby drugiego pana...

ocenił(a) film na 8
tsu_chan

hahha dokladnie ;)

tsu_chan

w 100% się zgadzam, nie ma tu nic do ryzykowania, Flynn jest bardzo przystojny ;D

Apotamkin

:D No! ;D Jest przystojny! ;)

Apotamkin

co nie? :D

ocenił(a) film na 10
Apotamkin

Po pierwsze zgadzam sie a po drugie Juleeeeeeeeeek !'!!!!!! ;)

ocenił(a) film na 10
tsu_chan

Hehe masz całkowitą rację! Moim zdaniem, to najgorszy książę był w "Królewnie Śnieżce" wyglądał jak Ken, taki był strasznie lalusiowaty (nie żebym coś miala przeciwko smerfa Lalusia ;D)

123Kasia_123

Ja go lubię, bo ma świetną piosenkę.

ocenił(a) film na 10
bartekbasista

Właściwie to może dlatego wszyscy uważają go za przystojnego i że nareszcie nie wygląda jak, zacytuję tsu_chan, "cud księciulek",
ponieważ to nie jest w zasadzie książę, tylko zbir z ulicy. On jest po prostu sierotą, który stał się złodziejem, nie ma w sobie błękitnej krwi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
123Kasia_123

a ja lubię tego ze Śnieżki. w ogóle stare bajki Disneya są zajebiste bo widać ile się w między czasie zmieniło.

ocenił(a) film na 8
tsu_chan

Nie wiem czy wiecie, ale przy tworzeniu wzorowali się na tym panu: http://data.whicdn.com/images/23518383/tumblr_lzm19dvrJO1qbnmjko1_500_thumb.jpg Zapewne fanki serialu Chuck wiedzą, kto to :D

BTW, zgadzam się z Wami :D I jeszcze fakt że wzorowali go na Zacharym... :D

ocenił(a) film na 9
123Kasia_123

troche odkopuje temat ale musze tylko powiedziec ze jeszcze gorszy niz z krolewny sniezki byl dla mnie Eryk z Malej Syrenki. zero charakteru, rowniez wygladal jak Ken... z reszta Ariel to dla mnie rowniez najgorsza ksiezniczka i gdyby nie Sebastian to nie daloby sie ogladac tej bajki

użytkownik usunięty
Zamsz_i_Nubuku

Mamy, jak widać, zupełnie odmienne zdanie na ten temat ;) Mnie się zawsze właśnie Eryk najbardziej podobał. Te jego oczy i uśmiech... No, może jeszcze Tarzan tak na mnie działał. A Ariel to moja ulubiona, zaraz po Belli, bohaterka Disneya. Fakt, była bezczelna i pyskata, ale z drugiej strony umiała być też miła dla tych, którzy się dla niej liczyli (na końcu przecież pogodziła się z ojcem). W końcu jakaś wyraźnie nieidealna księżniczka, która walczy o swoje i popełnia przy tym błędy. Fakt, mogła stracić życie, ale, podpisując kontrakt z Urszulą, chyba wiedziała, co jej grozi, a mimo to podjęła ryzyko.

A tak na marginesie, teraz, gdy jestem już dorosła, zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej, gdyby wytwórnia Disneya jednak zakończyła swoją wersję "Syrenki" zgodnie z baśnią Andersena. Myślę, że chyba nie byłoby z tym problemu, bo np. pierwotna wersja tekstu "Part of Your World (Reprise)" nie zakładała szczęśliwego zakończenia - http://cbl.orcein.net/thelittlemermaid/songs/partofyourworld2.htm#demo - drugi tekst od góry). Zresztą późniejszy film Disneya, "Pocahontas", to w zasadzie melodramat.

123Kasia_123

Akurat wtedy, to mieli kiepskich animatorów. Księże miał się pojawiać bardzo często, ale ...nie potrafili go narysować!

ocenił(a) film na 10
tsu_chan

no niby pedalscy zawsze byli ci książęta, ale np. taki książę Filip <3

nasty929

Od Philipa to wara. Moja pierwsza milosc.

ocenił(a) film na 10
eowine

:D

ocenił(a) film na 9
tsu_chan

Ja to nawet powiem ze to najprzystojniejszy główny bohater filmów animowanych :P
i do tego świetnie dopasowany dubling... wreszcie normalny "książę"

ocenił(a) film na 9
paradoxalna

Hm... Ja lubię jeszcze Czkawkę <3

ocenił(a) film na 10
nikolazd

mi też się Czkawka podoba, w drugiej części :). Naprawdę przystojny. I ten strój i maska...wyglądał tak...bohatersko :D

ocenił(a) film na 9
tsu_chan

Nie każdy książę wyglądał pedalsko. Julek jest najprzystojniejszy, ale nie nazwałabym Alladyna, Johna Smitha, tego z Mulan , czy z Małej Syrenki lalusiami.

ocenił(a) film na 8
Simolka

uogólniłam trochę. a akurat Eryk (z Małej Syrenki) jest koszmarny, z wyglądu.

ocenił(a) film na 8
tsu_chan

Co za teksty :)

ocenił(a) film na 9
Simolka

Eryk, Alladyn - proszę. Oni są straszni. John nie był księciem, dlatego wypada lepiej. Disney nie umie zrobić przystojnego, nielalusiowatego księcia. Flynn księciem nie jest i właśnie dlatego jest ok :) choć dla mnie i tak najprzystojniejszym facetem z Disney'a jest Jim Hawkins. Rzecz gustu.

telegrafistka

Alladyn był akurat fajny ;p

telegrafistka

Co masz do Alladyna?! ;)

ocenił(a) film na 7
Simolka

Alladyn, Chan i Naveen akurat byli bardzo spoko ;)

ocenił(a) film na 8
Simolka

raczej z Pocahontas :)

ocenił(a) film na 10
tsu_chan

Jest skurczybyk przystojny , nie dziwne , ze sie w nim laska zakochała xD
A tak na poważnie, to ładna z niego postac :)

ocenił(a) film na 10
soophie

tylko po co ta kozia bródka!!! ;)

ocenił(a) film na 10
RyczPie

Mi tam ona nie przeszkadza, wygląda w niej tak męsko xDDDD

ocenił(a) film na 9
soophie

Właśnie :p Pomaga image'owi xDD

ocenił(a) film na 10
tsu_chan

ta choć raz im się udał ;D ale charakter ma pro. ale z niego lałam. XD

ocenił(a) film na 8
tsu_chan

bo Flynn to nie książę tylko zbir

ocenił(a) film na 9
rashell

hahhahahahaha Flynn o raaaany nooooo mega przystojny:D<<<<33333 taki dobry łotr.To typ faceta,który po prostu ma to coś no sorry;) Mi się strasznie podoba.hahhahaha A baja jedna z lepszych.Śmiałam się i płakałam.Po prostu piękna!

plistek43

Zgadzam się z Tobą co do słowa :D

ocenił(a) film na 8
rashell

Ale tutaj jest tak jakby księciem, bo to ona zakochuje sie w nim, a on w niej ;)

ocenił(a) film na 8
tsu_chan

Dokładnie :D A poza tym ma ciemne włosy i... BRÓDKĘ!!! :D mi się podobał :D

ocenił(a) film na 10
tsu_chan

Zgadzam się z przedmówczyniami ;)
Flynn jest taaaki przystojny!!!
I ma charakter ;)
A co najważniejsze, ma brązowe oczy. Śliczne ma oczy... XD

Chanelka_2_2

Ja tam wolę zielone oczy Hansa, ale jak dla mnie Julek w tej kategorii na drugim miejscu :) Natomiast wygrywa on u mnie w ogólnym rozrachunku, jest taki bardziej męski przez większość filmu, Hans dopiero pod koniec się ujawnił. Wyglądał tak fajnie z tą rozwścieczoną miną jak Elsa zwiała... Nie no, Disney jednak umie robić przystojnych facetów xD

ocenił(a) film na 10
Crazy12

Pisałam ten komentarz zanim obejrzałam "Krainę Lodu" i teraz muszę powiedzieć, że na mojej Top-liście, na pierwszym miejscu znajdują się ex aequo Flynn, Hans i jeszcze Kristoff :)
Wszystkich uwielbiam jednakowo xD

Chanelka_2_2

Jak dla mnie Kristoff jest na trzecim miejscu. W sumie to miał być tym mniej przystojnym, ale i tak wypadł świetnie. Tylko ten nos mi przeszkadza xD
A z Hansem i Julkiem to chyba jednak też ex aequo, bo jak patrzę na jednego to ten na pierwsze miejsce, jak na drugiego to ten i nie umiem się zdecydować :)
Tak w ogóle, to ty jesteś na yt 99chanelka99, nie?

ocenił(a) film na 10
Crazy12

Niby tak, Kristoff miał być tym mniej przystojnym, ale dla mnie jest po prostu uroczy. A co do nosa, to bez niego nie byłby... no cóż, sobą :D
Mimo wszystko, chyba z tej trójki nie mogłabym wybrać jednego...
I tak, to ja - 99Chanelka99 xD

ocenił(a) film na 8
Chanelka_2_2

ta ... i jeszcze Sven ;) - z charakteru nie z wyglądu ;)

ocenił(a) film na 10
tsu_chan

Dokładnie! Zgadzam się w 100% ;)

ocenił(a) film na 9
tsu_chan

Absolutnie się zgadzam z tym stwierdzeniem. Flynn jest animowaną wersją mojego ulubionego typu męskiego bohatera, który niby to zły ale pod wpływem miłości bardzo się zmienia, i tu bardzo pomogło to, jak zrobili choćby jego twarz, która świetnie się nadaje do ekspresji. Jest przystojny a to stwierdzenie to żadne ryzyko, bo animacja jest tak żywa, że można się pokusić o ocenę ;) Flynn jest jeszcze bardziej męski z powodu tego, jak się wychowywał i co robi, dodatkowo jest pełen emocji a pozostali książęta Disneya to beznadziejne wymoczki

ocenił(a) film na 10
tsu_chan

Prawda ;)

tsu_chan

Flynn to bardzo fajna i przezabawna postać. on jako pierwszy w historii filmów Disneya zastanawia się dlaczego wszyscy do cholery śpiewają ;P ale czy najlepszy i najprzystojniejszy? cóż, rzecz gustu. aż tak mojego serca nie podbił. moi ulubieni "książątkowie" to Naveen, Eric i John Smith ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones