PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110697}

Zapomniany świat kanibali

Ultimo mondo cannibale
5,5 552
oceny
5,5 10 1 552
8,0 2
oceny krytyków
Zapomniany świat kanibali
powrót do forum filmu Zapomniany świat kanibali

mile:) Obraz wyrezyserowal Deodato, co pewnie daje wam pewne pojecie o tym filmie - choc jest on zdecydowanie łagodniejszy od jego pozniejszego niesławnego majstersztyka filmowego "Cannibal Holocaust". W zasadzie to kino przygodowe z elementami horroru i pod tym względem zdecydowanie bardziej przypomina np. "Cannibal Ferox". No i mamy tu nawet watek romansowy pomiedzy dzikuska a bialym czlowiekiem:)

PS. Podobno film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach...! Zachecam do siegniecia po ta pozycje.

Man_Behind_The_Sun

gdzie można dostac ten film ??

ocenił(a) film na 8
Krzysiek filmaniak

tnt torrent

ocenił(a) film na 8
Man_Behind_The_Sun

Również mi się film podobał myślałam, że będzie coś gorszego opartego jak to na filmy z tych lat na kukłach i głośnym krzyku. Jeśli jest oparty na faktach to woooooow

ocenił(a) film na 6
Man_Behind_The_Sun

Mnie nie rozczarował - ani na plus ani na minus.
Dokładnie otrzymałem to, czego się spodziewałem - banalnej fabuły, dobrego gore w niezbyt dużej ilości, sceny z zabijaniem zwierząt - to wszystko już doskonale znamy...

ocenił(a) film na 1
Man_Behind_The_Sun

To jak rozczarowane filmy dostają u Ciebie ocenę 9 to nie wiem jaką dostają nierozczarowywane :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones