The Art of War

1 godz. 53 min.
6,5 9 574
oceny
6,5 10 9574
1 080
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
{"type":"film","id":1431,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Art+of+War-2000-1431/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Zasady walki
  • Jecks ocenił(a) ten film na: 2

ŁOHOHOH jeszcze mi łzy lecą ze śmiechu jak zobaczyłem tą wyczesaną scene końcową...gdy 9mm strzelają do siebie dosłownie z metra i nie mogą trafić AAAAAAAHAHAHAHAHHA...i motyw jak w niektórych tez filmach....gdy wypadli przez szybe i upadli..nie mieli siły się podnieść a za minute walczyli jakby ktoś ich naładował prądem :D dobra komedia ..niestety 2/10

• Antalix ocenił(a) ten film na: 4

Jecks Cała końcówka filmu to poprostu komedia, aż się zaksztusiłem pod koniec herbatą ;)

• Antalix szkoda że się wtedy nie udławiłeś jednego głupka mniej by było

• Armagedon hahah

• greenman_2 ocenił(a) ten film na: 10

Armagedon popieram kolegę... szkoda słów... zaczynam wątpić, że ludzie piszący tak żałosne komentarze mają jakiekolwiek pojęcie o kinie, filmach itd... :/

P.S. Dałem 10/10... bardzo dobry, wciągający film.

• NYPD ocenił(a) ten film na: 6

greenman_2 Znalazł się kolejny mądrala, co daje 10... www.żal.pl [']

• NYPD i kolejny kretyn, www.ssijpale.com :)

:)

• Roy_v_beck ocenił(a) ten film na: 6

loc_dog Dobra, pojechaliście ludzie po sobie, ale fakt faktem, że ta końcowa scena walki wygląda jak uboga wersja tych z Matrixa czy Equilibrium. Już pal licho, że słabo ją nakręcili, ale najgorsze, że ona tu jak pięść do nosa pasuje, bo to czyste science-fiction, a Zasady Walki pretendują do zwykłego filmu sensacyjnego, stąd dość spory zgrzyt. Jedyne tego logiczne wytłumaczenie, to że pojedynkowali się dwaj najgorsi strzelcy na naszym globie.

• hbk06_qbas ocenił(a) ten film na: 7

Roy_v_beck zgadzam się! ogólnie intryga prowadzona przez cały film ciekawie. ale końcowa scena po prostu zrujnowała całość.

• jimix_20 ocenił(a) ten film na: 5

hbk06_qbas Film przewidywalny...ogólna intryga była ok, pojawiło się nawet kilka fajnych momentów. Szczególnie zapadła mi w pamięć scena..........SPOILER.......... kiedy Shaw wchodzi po mieszkania Jenny słysząc krzyki, widzi jak azjata strzela do niej, potem fight, zabija go i jak patrzy w lustro starając wyobrazić sobie co tu się stało, to było dobre. Szkoda, że tego typu scen było niewiele, a jeśli już trwały krótko.

Film wg mnie nie był jakiś tragiczny, scena końcowa.......SPOILER......... kiedy robią uniki od kul jak w Matrixie wywołała emocje typu WTF oraz facepalm. Przez sentyment do Snipes'a 6.

• hbk06_qbas ocenił(a) ten film na: 7

jimix_20 sentyment do Snipes'a oraz nieodżałowanego Kyle'a Reese'a z Terminatora :-))