PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99877}

Zatoichi

Zatōichi
7,4 14 859
ocen
7,4 10 1 14859
5,8 6
ocen krytyków
Zatoichi
powrót do forum filmu Zatoichi
ocenił(a) film na 8
Ziomek121

8/10.
Może wymienie :
- bardzo ciekawa muzyczka.
- fajnie przedstawiona postać Zatichiego
- bardzo dobre walki bez zbędnych efektów ;-) typu dom mieczy itp.
- ciekawie poprowadzona droga zatoichiego, że nie było do końca wiadomo, czy zginie.
- same plusy

Norbitos

Niech Ci będzie. Dla Mnie się nie podobał

ocenił(a) film na 9
Ziomek121

Jak już tobie się nie podobał, a nie dla ciebie się nie podobał... Co do filmu: bardzo zacny, nietuzinkowa historia, bez zbędnych efektów specjalnych, ciekawa historia, bardzo dobra muzyka i gra postaci tytułowego bohatera.

użytkownik usunięty
Ziomek121

Trudno żeby podobał się słuchaczowi polskiego hip-hopu obraz dla wymagającego widza, do tego dojrzałego emocjonalnie.
Poza tym już wcześniej mój przedmówca wymienił wiele pozytywów tego filmu, od siebie jedynie dodam że uznawane zakończenie tego działa za
nieporozumienie, patrz finałowy taniec, to prześmiewcza próba odegrania tańca z wachlarzami i pokazaniu że nie każdy Japończyk, tym bardziej samuraj, musi zawsze być śmiertelnie poważny.

To że mam taki nick nie do końca musi oznaczać jakiej muzyki słucham. Niedojrzałością jest ocienienie drugiej osoby po raptem paru literkach. Każdy ma prawo się wypowiedzieć co komu się podoba a co nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones