PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1481}

Zatrute pióro

Quills
7,5 23 572
oceny
7,5 10 1 23572
6,0 8
ocen krytyków
Zatrute pióro
powrót do forum filmu Zatrute pióro

Coś wspaniałego. Genialnie wykonany, genialnie zagrany, genialna tematyka. Nie zauważyłem, żadnych wad. Film ten ląduje u mnie na 1 miejscu na najlepszy dramat !!!
Nie rozumiem czemu Oscara nie dostał :/

ocenił(a) film na 7
Szajba

Zgodzę się :) Muzyka i cudowne aktorstwo to wielkie atuty tego filmu. Warto było czekać do półdo pierwszej :)
Ja takze tego nie rozumiem =/ Statuetka była jak najbardziej zasłużona.
pozdro

ocenił(a) film na 10
Mantra_2

Akademia nie lubi takich filmów, to jedyny powód, bowiem zasłuzył na kilka statuetek:film, aktor, scenariusz oryginalny, conajmniej na te trzy + kilka nominacji.

ocenił(a) film na 9
Ove

mimo dość ostrej tematyki film świetny, świetnie opowiedziany i zagrany

ocenił(a) film na 9
moonlady

Przecież ty Szajba takich filmów nie rozumiesz. A w ogóle ocena 10 od kogoś, kto ma dziecko z Emmą W. jest obelgą dla tego filmu.

ocenił(a) film na 9
szmugller

"Przecież ty Szajba takich filmów nie rozumiesz. A w ogóle ocena 10 od kogoś, kto ma dziecko z Emmą W. jest obelgą dla tego filmu."
I niby ja nie mam, co robić jak nie "Kopiować płyty"
Weź frajerze spadaj na drzewo. Zawracać głowę to ty umiesz, ale nic więcej.

ocenił(a) film na 9
Szajba

Dodam jeszcze to, że skoro dałeś się doprowadzić do takiego stanu(i to przez "głupiego idiotycznego szczeniaka", czyli w twoich oczach mnie), że się przyczepiasz się do wszystkiego, co pisze to jesteś na prawdę zagubiony i nie masz, co robić, skoro zawracasz sobie mną głowę. I niestety wszystko, co do mnie piszesz jest nie miłe. Więc jeżeli masz trochę kultury, to się odczep.
P.S Na rodzinę się nie wjeżdża nawet w żartach(twój blog).

ocenił(a) film na 9
Szajba

"głupiego idiotycznego szczeniaka" - nie będę się z tobą sprzeczał, samokrytyka jest w moich oczach odważną cechą.

Jeśli my (chrześcijanie) możemy krytykować i wyśmiewać proroka wyznawców Islamu to chyba ja mogę sobie z kimś pożartować. Jak to jest z tobą? Żyjemy w pluralizmie czy nie? A może za dużo czytasz Pana Urbana się naczytało głąbie kapuściany - wybacz, miało być głupi idiotyczny szczeniaku.

ocenił(a) film na 9
Szajba

Brak Oscara dla Rusha to jedna z największych pomyłek Akademii... Ale nie największa. Film - 9/10.

ocenił(a) film na 10
Sqrchybyk

Mi rownierz przypadl do gustu .. ma to cos skubaniec 10/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones