PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803487}

Zew krwi

The Call of the Wild
6,9 10 839
ocen
6,9 10 1 10839
6,4 5
ocen krytyków
Zew krwi
powrót do forum filmu Zew krwi

8,5/10

ocenił(a) film na 6

Wzruszające kino familijne o wielkiej przyjaźni między psem a człowiekiem który prawie nie ma wad. Warto się wybrać nawet jak jesteś dorosły.

ocenił(a) film na 10
KisielowskiMK

To prawda, bardzo dobry film, no i jeszcze Harrison Ford

KisielowskiMK

Czy film jest odpowiedni dla 7 i 9 latka? Nie czytałam książki, więc nie znam tej historii a chciałabym zabrać młodsze rodzeństwo. :)

ocenił(a) film na 6
stokrotka9090

Sądzę że tak. Film w Ameryce jest od 7 lat. W filmie jest jedna scena gdzie się biją ale spokojnie nie było żadnej krwi a ta scena trwała zaledwie 2 min. Na pewno dzieci będą się dobrze bawić. A po seansie jestem ciekaw jak się podobał film.

KisielowskiMK

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie wybierzemy się, dzieciaki uwielbiają filmy z psami w roli głównej więc mam nadzieję, że nie będą zawiedzeni. :)

ocenił(a) film na 4
stokrotka9090

Byłem z 7-latkiem i spokojnie można zabrać takie dziecko na ten film. Gorzej, że film jest średni, tempo w połowie siada i robi się dla mlodszych nudny.

piotrowy

Dziękuję, w takim razie wybierzemy się na seans. :)

ocenił(a) film na 6
piotrowy

Ja przez cały seans oglądałem film z uśmiechem na twarzy. Ale rozumiem że ktoś może mieć inne zdanie.

KisielowskiMK

Myślałem, że to jakiś thriller z kategorią R. O co chodzi z tą krwią w tytule? Oryginalny tytuł to Zew natury.

ocenił(a) film na 6
ifeelveryblah

Bo tak się nazywała książka. Film jest na podstawie książki.

KisielowskiMK

Bardzo niefortunny tytuł, do zmiany.

ifeelveryblah

"Trzeba anulować bo przegramy" :)))
To przecież lektura z podstawówki od wielu lat.

slavekkrak

No to niezły gamoń z tego tłumacza, żeby tak przetłumaczyć lekturę z podstawówki.

ifeelveryblah

Taki jesteś specjalista? Jesteś pewien że z angielskiego "zew natury" nie pokrywa się z "zew krwi"? Pamiętaj że nie chodzi tylko o dosłowne tłumaczenie, co o zachowanie sensu. Czepiasz się pierdół, tłumacz na pewno był bardziej wyedukowany niż ty.

KisielowskiMK

Rozumiem, że film ma niewiele wspólnego z książką? Książka jest poważna i raczej na kino familijne się nie nadaje.

ocenił(a) film na 7
KisielowskiMK

8,5/10 a ocena 6 :D wyjasnisz o co Ci chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones