PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32071}

Zmierzch tytanów

Clash of the Titans
7,0 6 820
ocen
7,0 10 1 6820
Zmierzch tytanów
powrót do forum filmu Zmierzch tytanów

Jak Boga kocham! właśnie dzisiaj jakoś przypomniałem sobie o tym filmie :P i przysiegam iż oglądałem go około 150 razy ! dzisiaj tak sobie zacząłem liczyć i doszedłem do wniosku że 50 raz był gdy miałem lat 9 a dzisiaj mam 19. (do 12-ego roku życia liczyłem seanse :P )

Miałem go kiedyś na VHS , pozatym często puszczają go na TCM (normalnie jak serial...)
Ogólnie nie jest to produkcja ani jakoś przesadnie wspaniała ani zbytnio zapadająca w pamięć , efekty specjalne nawet jak na tamte czasy nie są oszałamiające ale ten film ma niepowtarzalny klimat... po prostu chce się go oglądać i się nie nudzi.
Naprawde warto mieć go w swojej kolekcji , pozdro.

mistczNINJA

"pozatym często puszczają go na TCM (normalnie jak serial...) "
hahaha to prawda! Jak byłem mały i fascynowałem się mitologią (Parandowskiego przeczytałem w podstawówce 7 razy) ,natrafiłem -co nie było trudne- na jakiś fragment tego film na TCM ,czy tam TNT ,ale wierzę ,że masz rację z TCM. Widziałem go we fragmentach i po angielsku więc nic nie rozumiałem wtedy. I za chwilę go w końcu zobaczę! xD jak obejrzę to wstawię ocenę. Ale ok.150 razy to niesamowity wynik ,mam nadzieję ,że warto!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones