PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32071}

Zmierzch tytanów

Clash of the Titans
7,0 6 822
oceny
7,0 10 1 6822
Zmierzch tytanów
powrót do forum filmu Zmierzch tytanów

Swietny

użytkownik usunięty

Film mimo ze stary jest swietny. Ma to cos, ten urok. Moge go ogladac na okraglo. Naprawde goroco polecam.

ocenił(a) film na 8

Bo stare filmy mają ten swój ciekawy klimat. ;]

ocenił(a) film na 10
carlosss00

Prawda jest taka, że ta wersja bije pod każdym względem tegoroczny remake - od aktorstwa począwszy, a na efektach kończąc (bo jak mam do wyboru oczoje#ne CGI i animację poklatkową, to wybieram to drugie).

ocenił(a) film na 8
Rodion_Raskolnikow

No nie przesadzaj - efekty specjalne stary film nie mógł pobić. "Nowy" Kraken jest po prostu niesamowity - ale to chyba jedyny plus remake'u. Począwszy od dobrania aktorów, poprzez ukazanie mitu, scenariusz, po nawet pomysły na odwzorowanie konkretnych postaci - wszystko to jest dużo, dużo lepsze w przypadku starego "Zmierzchu Tytanów". Ten film był dla mnie czymś niesamowitym, czymś nieprzeciętnym - nowy jest dla mnie zwykłą, uproszczoną bajką z niesamowitymi efektami i ogołoconą, zniekształconą treścią...

ocenił(a) film na 10
CyganFilip

Szczerze to nowego Krakena już nie pamiętam nawet... podobnie jak i większości tego co zobaczyłem w remake'u. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones