PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438415}

Zniknięcie

DeUsynlige
7,4 3 471
ocen
7,4 10 1 3471
Zniknięcie
powrót do forum filmu Zniknięcie

Jeśli mam być szczera... ten film zapowiadał się bardzo dobrze, ale ostatecznie, jeżeli chodzi o emocje, jakie spodziewalam się,że we mnie wzbudzi, to muszę przyznać,iż strasznie się zawiodłam. Więcej emocji wzbudzają we mnie bajki Disney'a... :/

ocenił(a) film na 6
kraken_a

Dosyć długo zastanawiałem się co napisać żeby nie zostało to za moment skasowane!

Jedyne co wymyśliłem to to, że gdy upadają obyczaje wymierają narody. Powoli, systematycznie postępuje degrengolada i sztywne ramy moralne zostają zastępowane jakimś libertyńskim bełkotem, ludzie zaczynają wyprawiać niestworzone rzeczy, a to wszystko przy akompaniamencie mediów, wielkich koncernów i polityków. Obywatele głupieją i potem taki jest rezultat, że matki nie dbają o dzieci, wchodzą sobie beztrosko do kawiarni na całe kwadranse, puszczają smarkaczy samopas… i potem masz babo placek, ale tak się mawia u nas.
Co by dużo nie pisać, to organista posuw… hmm… romansował z proboszczem, który to był… kobietą. Tak, Sam organista też upośledzony, bo kto normalny zabiera dzieciaka w wózku żeby się z nim pobawić? Podobno pobawić, bo nie wiadomo co ulągł sobie w pustej bani.

Sam film nie jest zły, jednak okazuje złe treści. Pokazuje dokładnie czego nie należy robić i do czego dopuścić w naszym społeczeństwie!

ocenił(a) film na 7
kraken_a

tym ostatnim zdaniem to bym sie nie chwaliła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones