PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464479}
6,8 138 530
ocen
6,8 10 1 138530
6,3 25
ocen krytyków
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

.. Na początku chcę pochwalić aktorów, myślę, że ten dobór był genialny Woody Harrelson zawsze świetny, Jesse oglądałem już w Iluzji i The Social Network, też bardzo lubię tę postać i oczywiście Emma Stone na którą chyba każdy zwracał uwagę przez cały film, w jej wyglądzie i grze można się zakochać :) Na początku dawałem 7, jednak po dłuższym przemyśleniu stawiam słabe 8, gdyż uważam, że nie jest to głupi film a na prawdę bardzo ciekawa komedia z fajnymi wątkami ( np. Bill Murray ) Myślę, że nie należy doszukiwać się tu większego przesłania czy analizowania sytuacji, gdzie bohater zachowuje spokój podczas ataku zombie. Film przypadł mi do gustu i jedyne co mnie drażniło <MOŻLIWY SPOILER> to liczba osób, które przeżyły, 5? W tym Bill Murray? <KONIEC SPOILERA> Zombieland zasługuje w moim przekonaniu na 7, jednak aktorzy podwyższyli tę ocenę na 8. Polecam na spokojny wieczór, nie doszukiwać się tutaj sensu! Potraktować ten film z dystansem i na pewno przypadnie wam do gustu, POLECAM!

użytkownik usunięty
0Tomaszek0

Jak to nie doszukiwać się sensu? Nigdy nie ufaj babom, a zwłaszcza w obliczu apokalipsy :)

ocenił(a) film na 8

Haha święta prawda ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones