PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464479}
6,8 138 530
ocen
6,8 10 1 138530
6,3 25
ocen krytyków
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

Film od początku próbuje być śmieszny na siłę. Kilka różnych wątków, by to skleić w jakąś całość,
ale niestety nieudolnie. Jeśli to horror to zdecydowanie za mało tych Zombie i niestraszny, jeśli
komedia to nieśmieszna, horror komediowy? Nie, zdecydowanie nie polecam... 1/10 ode mnie.
Nie rozumiem też tak wysokiej oceny ogólnej tego filmu, dla mnie dramat.

ocenił(a) film na 1
WrakuWrak

zgadzam się z Tobą, nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 10
WrakuWrak

dramat to jest jak takie osoby jak ty zaniżają ocenę dla tego filmu... a takiej "szkole uczuć" dają 9/10.
Gust gustem ale jeśli się już coś nie podoba to trzeba być bardziej obiektywnym, albo po prostu nie oceniać.

ocenił(a) film na 5
___ice___

Obiektywizmu nie widzę także po twojej ocenie,a i ona sama jestem dramatem.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

ale ja jestem wielkim fanem tego filmu i wyjątkowo przypadł mi do gustu... stąd 8... jakbym miał być obiektywny dałbym 6, ale dawanie 1/10 dla filmu, który jest porządnie wykonany i zagrany. Pisanie do tego, że to film "bez pomysłu" to zwykły idiotyzm. Autor tematu to zwykły niedouczony tłuk który nie wie czym jest pastisz... nie wie, że może istnieć taki gatunek filmu jakim jest zombieland. Nawet analogicznie mógłby pomyśleć, że jest coś takiego jak np. naga broń. Chociaż i to jak widać było za trudne dlatego daje 1/10... zwykłe zaniżanie oceny ogólnej.
Jak oglądam jakiś film i na prawdę mi się nie podoba to staram się ocenić go obiektywnie i wyciągnąć jak najwięcej jego dobrych elementów żeby nie stawiać tak idiotycznych ocen.

ocenił(a) film na 5
WrakuWrak

Pastisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones