PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464479}
6,8 138 524
oceny
6,8 10 1 138524
6,3 25
ocen krytyków
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

Pierwsze 5 minut było dla mnie szokujące jak można robić komedie z zabijania ludzi ?
Może ten film jest dobry ? Ja go nie ocenię ale też go nie obejrzę bo uważam że to chory typ kina który bazuje na profanacji ludzkiego ciała dla zabawy ja wiem że to film i że to tak konwencja ale czy nie przekracza się tym granic dobrego smaku . Ręka do góry kogo śmieszy rozplaszczona kobieta na ulicy w pierwszych minutach filmu wylatująca przez szybę samochodu. A może ktoś zna komedię - horror o holokauście? Może też jest śmieszna ?

bartoszjanusz

Wiesz co, jak oglądałam to pierwszy raz miałam ochotę wyłączyć już po trzech minutach:) ale wytrwałam i film okazał się naprawdę fajny, oczywiście jeśli ktoś lubi taki czarny humor. Naprawdę uważam, że powinieneś dokończyć oglądanie.

ocenił(a) film na 8
bartoszjanusz

A wiec ja daje reke do góry.Zabijanie zwierzat-NIE!Zabijanie ludzi-TAK!(w całej rozciagłosci kazdej chwili o kazdej porze itp.itd.Ludzie to idioci-równiez jestem człowiekiem.Pozdrawiam.

Berith7777

Wspomnij swoje słowa jak będziesz fascynował się pysznym mięskiem wraz z kochaną rodzinką podczas świąt.

Co do filmu był on nudny i banalny. Nie gustuję w klimatach zombie tym bardziej w komedii, ale rozumiem, że komuś mógł się podobać. 3/10

ocenił(a) film na 8
darthbergi

Jesli bede spozywał obiad z kochana rodzinka postaram sie wspomniec swoje słowa-dziekuje za rade.Pozdrawiam;)

darthbergi

Wszystko fajnie, ale ciekawi mnie tylko jedno. Skoro nie gustujesz w filmach o zombie to po co je oglądasz ?

ocenił(a) film na 7
bartoszjanusz

Ale to nie jest zabijanie "Ludzi"... To jest "PRO Zombie Killing"

ocenił(a) film na 8
bartoszjanusz

Filmy o zombie mają to do siebie że pojawiają się w nim drastyczne sceny - w końcu czego się spodziewałeś w horrorze - że będą napisy ostrzegawcze - uwaga zaraz ktoś wyskoczy z za ściany, lub uwaga zaraz ktoś komuś wyrwie flaki ? Heh czyli np Zły skręt (notabene tytuł zawsze mnie śmieszył hahaha) też powinien byś zabroniony ? Takie już są horrory... A holokaust to inna bajka, a jak dla mnie to głupi przykład, bo to niestety prawdziwa historia... Ogólnie Zombieland to bardzo dobry film i odświeżył nieco spojrzenie na filmy ze "zjadaczami mózgu" w roli głównej....

ocenił(a) film na 7
bartoszjanusz

Nie jesteś w stanie pojąć fenomenu czarnego humoru.

ocenił(a) film na 10
bartoszjanusz

filmy służą rozrywce, więc idąc za Twoją logiką każdy film w którym ktoś umiera to profanacja i prowokacja :D

TheKoteck

Coś w tym jest :D

ocenił(a) film na 8
bartoszjanusz

Chciałem się wypowiedzieć, ale jak zobaczyłem na twoim profilu że masz Obcego w ulubionych, doszło do mnie że sam się zaprzeczasz :/

ocenił(a) film na 4
bartoszjanusz

jakim doje bem trzeba być żeby wystawić temu czemuś siódemkę. a co dopiero dyszkę :O

ocenił(a) film na 2
bartoszjanusz

ja myślę że śmierć ludzka w filmie jest różna i nie każda budzi we mnie taką odrazę dla mnie jest ona zbyt realistyczna jak na tego typu film. Co innego scena z filmu Kill Bill 1 gdzie jest masowa masakra i krew leje się rzeką. Dla mnie ma znaczenie sposób pokazywania śmierci jasna klarowna konwencja ja jej nie odczytałem jasno w Zombieland . Poza tym smuci mnie to że ciało ludzkie tak łatwo profanować dla rozrywki . Czy ktoś się zastanawiał ile ofiar musiało by być po demolce transformersów w centrum miasta? Nikt bo nie o to chodzi w tym filmie ale nikt tego tez nie pokazuje to juz by nie była by rozrywka.

ocenił(a) film na 8
bartoszjanusz

to nie ludzie, to zombiaki !!!!!! :D

ocenił(a) film na 7
bartoszjanusz

Chill out, gdyby to była komedia o zabijaniu Żydów w obozach koncentracyjnych, wtedy zrozumiałabym Twoje argumenty... Ale przecież to film o zombiakach i na tym właśnie ma polegać :D

ocenił(a) film na 8
bartoszjanusz

nie oglądam zazwyczaj filmów o zombie...nie lubię, nie podoba mi się taka estetyka...a ten film widziałam już 2 razy, daję mu mocną ocenę za niebanalne podejście do tematu, dobre zdjęcia i chociażby Billa M. - Ci co oglądali wiedzą co mam na myśli!
film o profanacji ludzkiego ciała i zabijaniu ludzi? w szkole uczono mnie-że wg zasady koncentracji-pierwsze 7 minut jest najważniejsze-jeśli chodzi o zapamiętanie treści...widocznie tutaj nastąpił wyjątek od tej reguły...

ocenił(a) film na 9
asashia

Zgadzam się:) Trochę dystansu, ludzie! To jest komedia, nie obrażajacie się o wszystkio - z takim nastawieniem można zwariować Wy byśice chcieli same dramaty oglądac? Bo wszystkie inne poruszaja kwestie, które Was urażają...
Zombie- chodzace zwłoki = źle.
Thriller - o mordercach, mafii, przestępcach = źle.
Kryminał - jw =źle
Komedia romantycza - ryzyko sceny erotycznej = źle...
W każdym filmie można sie do czegoś przyczepić, owszem. Ile ludzi, tyle gustów. Ale akurat w tym wypadku kompletnie nie rozumiem o co Wam chodzi. Osobiście dałam "Zombieland" wysoką notę, bo ubawiłam sie na nim baaardzo. A że krew sie lała strumieniai? przypuszczam, ze taki był zamiar reżysera. Przerysować, przejaskrawić, ośmieszyc...

ocenił(a) film na 7
bartoszjanusz

Po pierwsze "PrzebrnĄłem" a nie "Przebrnołem", ale to szczegół

A jeśli chodzi o film to naprawdę nie rozumiem Twojego oburzenia. To film o o zombie, ja z góry wiedziałem czego się spodziewać i nie czułem żadnego obrzydzenia profanacją ciał. Naprawdę nie rozumiem co się tak pieklisz. Radzę jeszcze raz spróbować obejrzeć film. Nie gwarantuję oczywiście, że Ci się spodoba, bo każdy ma inne poczucie humoru, ale "Zombieland" dla mnie to naprawdę dobre kino, porządnie zrealizowane, z jednym z moich ulubionych aktorów (Harrelson). Doceniam to i wystawiam 7/10. Serdecznie pozdrawiam.

bartoszjanusz

Przypominam że to nie byli już ludzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones