PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680522}
5,6 991
ocen
5,6 10 1 991
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

1x1 Pilot - wrażenia

ocenił(a) film na 8

Oj, ja mam tylko jedno do powiedzenia - UDAŁO SIĘ! To jest taki Zombieland, na jaki czekałem.

nikike

dosc fajnie, bez cisnien. troche malo zombie ale ogolnie dobry humor

ocenił(a) film na 6
nikike

Wichita nawet ładna;p a kula zgniatajaca zombie the best;p

ocenił(a) film na 8
AlbertWesker

No to prawda, strasznie mi się jej oczy podobają.

ocenił(a) film na 6
nikike

Nooo a jak seksownie te ciacho wpierdzielała :D

AlbertWesker

Dla mnie lipa. Nie podoba mi się. Raczej odpuszczę sobie. Wolę już raczej zombie bez humoru jak Walking Dead. Aktorzy też mi nie pasują.

Askol

Też mam podobne wrażenia chociaż u mnie zombie od dzieciństwa kojarzyły się z dobrym humorem więc liczyłem na ten serial. Niestety postacie są okropnie wkurzające, dwuwymiarowe, bezsensowne (nie tylko bohaterowie), których nie mogę zdzierżyć i których śmierci wręcz wyczekuję z zaciśnietymi kciukami.

ocenił(a) film na 5
nikike

Ktoś wie czy/kiedy będzie drugi odcinek ?

ocenił(a) film na 8
kamil665544

Jeżeli Amazon da zielone światło. Da zielone światło, jeżeli będą dobre wyniki oglądalności, dobry odbiór itd. Zombieland ma jeszcze dodatkowego plusa w porównaniu do innych, że to bardzo, bardzo mocna marka, to też na pewno będzie miało wpływ.

ocenił(a) film na 6
nikike

Jak dla mnie serial w porównaniu do filmu to kiepsko. Jest jedno niedociągnięć 1 Gdzie oni się poznali i w jakich okolicznościach. Był pokazany Tallahassee i nagle zrobiła się cała czwórka. Dla mnie do Columbusa i Little Rock nie pasują aktorzy. Wichita i Tallahassee jakoś mogę jeszcze znieść.

ocenił(a) film na 8
Wartax

Scenarzyści mówili, że akcja serialu dzieje się po wydarzeniach z filmu - więc kto oglądał film, ten wie jak się poznali.

nikike

Wiadomo już coś na temat kontynuacji serialu? Minęło już sporo czasu od wypuszczenia pilota, a o następnym odcinku nic nie słychać.

ocenił(a) film na 8
michcioz

Niet. Ale i tak jeżeli Amazon da green light, to najpierw będzie trzeba całość nakręcić...

ocenił(a) film na 7
nikike

Fajnie by było, gdyby nakręcili cały sezon. Pilot wyszedł dość porządnie. Byłem sceptycznie nastawiony, ale pozytywnie się zaskoczyłem. Ciężko było sie przyzwyczaić do innego tallahassee, ale generalnie aktorzy sobie poradzili. scenariusz też niezły. mogłoby wyjść coś całkiem ciekawego.

ocenił(a) film na 8
Zakk Wylde

Ludzie narzekają na nowego Tallahassee, ale prawda jest taka, że planowo on od początku miał być dokładnie taki i grany przez dokładnie tego aktora. Filmowy był interpretacją Woody'ego.

nikike

Zombie kill of the week świetny, centralnie w klimacie filmu. Widać było, że to pilot, treść była taka bez ładu i sensu, ale może to pójść w dorbym kierunku. Najgorsze oczywiście sceny miłosnych rozterek i powłóczystych spojrzeń, miejmy nadzieję że poradzą sobie z tym bo to trudny temat i potraktowany po łebkach wywoła rzyg u niejednego, a na pewno u mnie.

ocenił(a) film na 5
nikike

http://ha tak.pl/artykuly/amazon-rezygnuje-z-zombieland

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 3
nikike

Och nie, nie. Dopiero teraz oglądnęłam - zaciekawiona szybkim dobiciem projektu. Okazało się, że zupełnie zasłużenie. Mogło być zajebiście, bo klimat Zombieland jest świetny, ale może nie z tymi samymi bohaterami, szczególnie jeśli zmienia się całą główną obsadę.
http://seryjnie.blogspot.com/2013/05/no-more-twinkies-zombieland-pilot.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones