PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680522}
5,6 991
ocen
5,6 10 1 991
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

OMIJAJCIE TO GÓWNO!!!

ocenił(a) film na 2

Ostatnio wypuszczony został pilotażowy odcinek serialu "Zombieland", który jest kontynuacją filmu o tym samym tytule z 2009 roku. Na szczęście serial został anulowany już po samym pilocie, bo pilot jest wprost tragiczny! Całość trwała 28 minut. W serialu pojawiają się wszystkie te same postacie co w filmie - czyli dwie głupie dziewczyny, jeden ciotowaty koleś-prawiczek i jeden twardziel, trochę taki oldschoolowy typ - najciekawszy z całej paczki bohaterów. Fabuła? Cała paczka tych 4 osób jedzie samochodem przez Amerykę i szuka ludzi, którzy ocaleli apokalipsę zombie, ale w momencie gdy ich spotykają to ci ludzie od razu giną. Niby ma to wyglądać śmiesznie, ale humor w tym pilocie jest sztuczny i wymuszony. Kogo śmieszy gadanie o waginach? Nastolatków? Scen z zombie było kilka, nie były krwawe zbyt bardzo, ale jedna - przyznam - że nawet mnie lekko rozśmieszyła. Scena z zombie staruszkami, którzy nie mogli ugryźć kolesia, bo mieli sztuczne szczęki. Reszta humoru w filmie jest po prostu tępa i głupia, nawet nie ma czego opisywać. Nawet scena, w której gadają o grze Ms. Pac Man była sztuczna i głupia.
Film z 2009 oceniłem na 4/10. Dziś pewnie dałbym mu ocenę 2/10, bo z dzisiejszego punktu widzenia oceniam go za po prostu gówno. Pewnie i taka sama gówniana będzie część druga filmu, która ma wyjść podobno jeszcze w 2013 roku. Serial, a raczej jego pilot, bo więcej odcinków na całe szczęście już nie nagrają, też oceniam na 2/10. Napisów PL do tego nie ma, ale są napisy angielskie. Także jakby ktoś chciał - to można oglądać z angielskimi. Nie ma tu jakoś dużo tekstu, więc większość da się zrozumieć, nawet jeśli ktoś zna angielski w słabym stopniu, tak jak ja. Ale ogólnie nie polecam.

ocenił(a) film na 2
Axel

PS. Polecam moją listę filmów o zombie:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118

Axel

Zamiast rozwodzić się nad słabością serialu, obejrzałbyś w końcu Martwicę Mózgu, bo aż wstyd ; )

ocenił(a) film na 2
kopeczawszespoko

Obejrzałem 15 minut i aż mnie odrzuciło aby to dalej oglądać.

Axel

To może być największy błąd w Twoim filmowym życiu, także radzę przemyśleć i jednak spróbować ponownie.

Axel

Gdzie to coś można obejrzeć ?,aż takie "gówno" A po II to chyba nie będzie ten Tallahasy czy jak się to pisze jakiego grał Woody

ocenił(a) film na 2
bakari1

Na torrentach i cho miku jest

Axel

spoko dzięki :D ,czyli nie będzie już wg 2 części na rzecz tego głupiego serialu a tak wg jest to po Polsku ?

ocenił(a) film na 8
Axel

A ja powiem tak zerknolem na twoja liste filmow i z calym szacunkiem stwierdzam ze mamy total nie inne gusta a po 2 ze nie znasz sie na gatunku ( moim zdaniem ) Dlaczego?? juz tłumacze jesli dajesz ocene 6 temu filmowi "Zombie z Berkeley" a piszesz ze zombieland zasluguje na 2 (2009 rok pełnometrażowy) to sadze ze nie mamy o czym gadac. Ps. Proponuje nie sugerowac sie opinia kolegi Axel

ocenił(a) film na 2
marspl_fw

podaj argumenty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Axel

Dotyczace czego ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones