PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627}

Zostawić Las Vegas

Leaving Las Vegas
1995
7,6 45 tys. ocen
7,6 10 1 45358
7,2 32 krytyków
Zostawić Las Vegas
powrót do forum filmu Zostawić Las Vegas

Hehe Droga do LV na stacji benzynowej trzech kolesi jeden nawija przez telefon po Polsku :D Dlaczego jeszcze tego nie ma w ciekawostkach?

ocenił(a) film na 8
rico jonason

Gdy oglądałem częściej kino amerykańskie z lat 70+ - to w jednym na pięć filmów był jakiś mocny polski akcent. Tak więc dodawanie tego w ciekawostkach zajęłoby wieki. Bo trzeba być konsekwentnym.

ocenił(a) film na 8
rico jonason

Tak, a jednym z tych trzech gangsterów ze stacji benzynowej jest sam Mike Figgs. Zaś kolega, który pożyczał (na samym początku filmu) pieniądze Benowi, gra jego brat. Barmanem zaś jest syn Johna Lennona... A zegarek Rolex, ktory nosi Ben w trakcie filmu (a potem sprzedaje go) należał do autora książki Leaving Las Vegas, który popełnił samobójstwo na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć do filmu. itd itd.... można ciekawostki wyliczać i wyliczać ;)