PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 442
oceny
7,0 10 1 57442
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

Moja to jak bawią się w Sylwestra i Emily widzi byłego z inną. Podobało mi sie jak zachował się Oliver. Był taki troskliwy mimo że spotkali się po latach. No i potem u niego w domu jak ją utulił do snu gdy ona usnęła w toalecie...Ehh.. Po prostu kocham ten film!!! Mogłabym go w kółko oglądać :) Pzdr! M...

MEA_4

Moja Jak Policja Ich Nakrywa W Samochodzie heh Fajny Film:)

ashleyangel

podoba mi się jeszcze scena na tej pustyni jak robią sobie zdjęcie w blasku księżyca ;) No i ta spontaniczna podróż przed siebie :) też bym tak kiedyś chciała...

użytkownik usunięty
ashleyangel

Mnie najbardziej podoba się scena kiedy Oliver śpiewa Emily piosenkę przed domem, po prostu piękna scena, moja ulubiona:)

ocenił(a) film na 8
MEA_4

Ja również uwielbiam ten film, i scena, która najbardziej pozytywnie utkwiła mi w pamięci to, to jak stoją nago w Parku Krajowym i robią sobie zdjęcie nago przy blasku księzyca, fajna scena i super pomysł:)

ocenił(a) film na 10
MEA_4

Mi najbardziej podoba się scena jak siedzą w tej chińskiej restauracji i nic nie mówią do siebie...najlepsze jest jak plują na siebie wodą, najlepsza scena...hehe
A no i jeszcze ta jak robią sobie zdjęcie na pustyni, i ta na końcu jak on jej mówi że to nie on się żeni tylko jego siostra...i mówi "Nic nie mów, wszystko popsujesz" pozdrawiam, buziale :*

ocenił(a) film na 10
MEA_4

może nie jestem znawcą komedii romantycznych i nie oglądałem pamiętników Bridget Jones :) ale jest to najlepsza komedia romantyczna jaką do tej pory widziałem! przede wszystkim naturalna, śmieszna i zaskakująca po prostu przyjemna. moim zdaniem film jest idealnie zagrany - sceny są proste, z życia wzięte, nie ma fajerwerków i właśnie dlatego są takie trudne do zagrania! oceniając grę aktorów trzeba mieć jakiś punkt odniesienia do rzeczywistości dlatego jak oglądam film, gdzie główny bohater ocala cały świat to ciężko ciężko mi powiedzieć czy ta scena została nagrana naturalnie czy nie... nigdy nie widziałem na własne oczy jak ktoś ratuje świat :) i przyjmuję taką scenę jaka jest. Co innego jak ogląda się takie sceny jak w tym filmie, czyli zwykłe relacje między ludźmi czyli żarty, stres, radość, smutek i inne takie :) - tutaj można porównać czy naprawdę tak zachowują się ludzie... dlatego jest to bardziej wymagające od aktora, musi zwracać więcej uwagi na szczegóły - gesty, ton wypowiedzi, wyraz twarzy itp.

a co do sceny... :) mozna długo wymieniać! ale żeby się nie powtarzać to przypomnę jak Emily "weszła" w szklane drzwi... :D

ocenił(a) film na 10
MEA_4

wszystkie sceny zapadają w pamięć:)

począwszy od sceny na lotnisku gdzie siedzą na przeciwko siebie i Emily zabójczym wzrokiem peszy Olivera.
a skończywszy na zderzeniu Emily ze szybą:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones