PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 442
oceny
7,0 10 1 57442
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

Moja recenzja

ocenił(a) film na 8

Na początku zaznaczę, że jako samiec mam w genach zakodowaną niechęć do gatunku "komedia romantyczna". Mimo to wczoraj z nudów i braku ciekawszej alternatywy obejrzałem na TVP1 "Lot Like Love" i nie dość, że wytrzymałem do końca to jeszcze film mnie wciągnął i spodobał się. Nie jest to kolejna kiczowata historia dla nastolatków, w filmie nie ma durnego humoru typu "American Pie", mimo to śmieszy, a momentami potrafi wzruszyć. Co do aktorów Amanda Peet i Ashton Kutcher tworzą w Lot Like Love świetny duet.
Podsumowanie
Aktorzy: 9/10 - żadne wielkie gwiazdy, ale zagrali świetnie
Muzyka: 7/10 - nie pamiętam anie jednego utworu, ale wiem że mnie nie wkurzała w czasie filmu ;)
Scenariusz: 8/10 - lekka przyjemna historia, film dla dwojga i na samotny wieczór
Razem - w pełni zasłużone 8/10

zonk_2

Dodam, że historia nie była aż tak całkiem oklepana, jak w większości filmach tego gatunku. Niektóre momenty były całkiem zaskakujące, niektóre dość zabawne ;) Ja niestety ani za komediami nie przepadam ani za Kutcherem, ale tym razem go jakoś zniosłam! Pani Peet wyglądała za to rewelacyjnie :) u mnie film ma 6/10

ocenił(a) film na 8
zonk_2

Ja również jestem facetem i wczoraj oglądałem ten film na TVP1. Normalnie to "nie trawię" tego gatunku filmowego, ale mogę szczerze powiedzieć, że Lot Like Love jest bardzo dobrą produkcją, do której myślę, że jeszcze kiedyś powrócę. Brawa dla autorów.

zonk_2

I - co chyba też przemawia na korzyść - film zaczyna się od momentu, który zazwyczaj kończy komedie romantyczne. Poza tym scenarzyści dobrze ujęli etapy rozwoju bohaterów (no dobrze, głównie widać to w "image'u", ale jednak coś jest na rzeczy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones