PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 443
oceny
7,0 10 1 57443
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

uwielbiam ten filmm..jest moim zdaniem wspaniały, a wybredna jestem. no i zawsze przy nim płacze, ale to pewnie dlatego, ze jestem nieszczesliwie zakochana i nikogo nie mam :PP

ocenił(a) film na 9
meXx

A ja tylko podzielę Twoje zdanie:D Film jest rewelacyjny, bardzo śmieszny i romantyczny zarazem, pozwalający marzyć i wierzyć w historię o naszej drugiej polówce, takim jak ja czy autorka tekstu :-)

ocenił(a) film na 10
meXx

Co jakiś czas wracam do tego filmu, bo uważam że jest to świetna komedia a przy tym dobre romansidło. Główni aktorzy są po prostu boscy!! Zabawne sceny, do których tak bardzo mnie ciągnie, za każdym razem rozśmieszają mnie do łez. Kocham ten film!!

meXx

dokładnie... film genialny, ścieżka dźwiękowa także... mam film na dvd i widziałam go chyba z 10 razy już, nie nudzi się, zawsze wzrusza. arcydzieło dla mnie 10/10!

ocenił(a) film na 9
jo_asia

Ma ktoś tą piosenkę jak Ashton śpiewa i gra na giatrze przed domem swojej ukochanej:) ale chodzi mi o wykonanie Ashtona nie orginal:D

sara137_2

http://www.youtube.com/watch?v=hvmmwU4zzt8&feature=related

tutaj można to zobaczyc:) pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
meXx

film bardzo dobry :)))) a ścieżka dźwiękowa również super.
pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones