PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 442
oceny
7,0 10 1 57442
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

skoro moj facet zasnal w trakcie filmu, to chyba juz wiele mowi o zawrotnosci akcji, blyskotliwosci tekstów...;) nieprawdaż? w zasadzie naprawde nic specjalnego, poza milymi twarzyczkami glownych bohaterów ;)

ocenił(a) film na 8
anj76

skoro zasnął to musiał być zmęczony ;)

ludzie to jest komedia romantyczna !, a nie film, który ma zmienić pogląd na życie

podajcie inną komedie romantyczną, która jest zdecydowanie lepsza od "A lot like love" ?

tapczan

"To wlaśnie miłość"; "Jak stracić chłopaka w 10 dni"; "Dziennik Bridget Jones", mogłabym wymieniać dalej. (Oczywiście to tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie)

Co do chłopaka, to szczerze przyznam, że bardzo bym się zdziwiła, gdyby nie usnął. To zdecydowanie nie jest film dla facetów, no chyba, że dla tych, którym podoba się Amanda Peet, ci pewnie będą mieli taką samą przyjemność z oglądania tego filmu jak ja, bo ja sobie po prostu oglądałam Ashtona i... komentowałam film z moimi koleżankami, bawiąc się przy tym nieźle ;)

Dla mnie gatunek, nie jest wytłumaczeniem. Są komedie romantyczne, które są po prostu genialne... Tę da się obejrzeć, nie poraża, nie zachwyca, ale jest znośna, z pewnością o klasę, albo nawet i dziesięć klas ;) lepsza od "Nowożeńców".

ocenił(a) film na 8
anj76

Brązowooka filmy, które wymieniłaś jakoś niczym nie wyróżniają się od "Zupełnie jak miłość" :) - oczywiście takie jest moje zdanie
"Jak stracić..." i "Dziennik..." również tylko moim zdaniem są słabsze od tego filmu

oczywiście, że gatunek wszystkiego nie załatwia, ale jednak po jakimś konkretnym gatunku można się czegoś spodziewać

tapczan

Błyskotliwe dialogi. W "Zupełnie jak miłość" nie ma ich prawie w ogóle, za to jest ckliwe kadrowanie - Ashton siedzący na lotnisku... Och jakież to romantyczne.

ocenił(a) film na 8
anj76

Bridget w więzieniu i ukochany przybywa jej na ratunek - och jakie to roamntyczne

tapczan

Oj nie, co do II części Bridget, to ja się zgadzam, ze to jest śmira straszna i zbeszczeszczenie wręcz jej książkowego pierwowzoru, ja miałam na myśli I część.

ocenił(a) film na 8
anj76

co kto lubi :)
mi się obie części nie podobały

ale odbiegamy od tematu ;) - Ty masz swoje zdanie, ja swoje

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones