PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 445
ocen
7,0 10 1 57445
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

ale ta była całkiem całkiem. naiwniutka, mało prawdopodobna, ale przynajmniej niezbyt nachalna i upozowana. nawet bohaterowie nie byli w takim stopniu opóźnieni w rozwoju jak ma to miejsce zazwyczaj w tego typu produkcjach. grunt że w miarę przyjemnie się ogląda, choć nie powiem też abym jakoś szczególnie polecał.

użytkownik usunięty
Caligula

Nic dodawać nie trzeba, 5/10

ocenił(a) film na 7

Mi strasznie podoba się ten luzz na początku. Film dokładnie pokazuje, jak i w jakim stopniu zmienia się kobieta. Z tej niegrzecznej dziewczynki przemienia się w prawie "rozważną" kobietę. Ale mimo wszystko, nawet w tedy kiedy już nie ma tych szesnastu lat, tylko tą trzydziestkę, potrafi nadal cieszyć się życiem i żyć tk jak tego pragnie.
Zresztą uważam że jest świetny jeszcze pod innym względem. Ukazuje, ze czasem dorośli zachowują się gorzej jak dzieci. Bo przecież zrmarnowali tyle czasu... Zanim się w końcu zeszli! :D

Ode mnie 7.

greeney

No naprawdę świetna komedia romantyczna. ;) Polecam każdemu. Dałam 8/10

ocenił(a) film na 9
Caligula

Nie lubie tego typu filmów, ale to najlepsza komedia romantyczna jaką widziałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones