Film

Heart Condition

1990 1 godz. 45 min.
6,2 1 275
ocen
6,2 10 1275
484
chce zobaczyć
{"id":"6086","linkUrl":"/film/Zwi%C4%85zek+przeszczepionych+serc-1990-6086","alt":"Związek przeszczepionych serc","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/60/86/6086/7019045.2.jpg"}
Białemu policjantowi-rasiście zostaje przeszczepione serce czarnoskórego adwokata. Prawnik wraca jako duch, prosząc sierżanta o rozwiązanie sprawy swojego morderstwa. Więcej Mniej

Związek przeszczepionych serc zobacz gdzie obejrzeć online
NOWOŚĆ

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Komedia opowiadająca o perypetiach białego policjanta, któremu przeszczepione zostaje serce czarnego prawnika. Problem w tym, że wraz z sercem stróż prawa odziedziczył również ducha adwokata, który za wszelką cenę pragnie dowiedzieć się, kto go zabił.

boxoffice
$4 134 992 w USA
studio
New Line Cinema
data produkcji
1990
tytuł oryg.
Heart Condition
inne tytuły
Związek serc Polska
Serce po sercu Polska
Stowarzyszenie przeszczepionych serc Polska
Związek przeszczepionych serc Polska
Więcej...
Brian Dennehy, Robert Duvall, Gene Hackman i Dennis Hopper byli rozważani do roli Jacka Moony, jednak wszyscy byli wtedy zajęci pracą przy innych projektach.
Film kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Film jest luźno oparty na historii aktora Jona Erika-Hexuma, który zginął tragicznie na planie serialu "Niebezpieczne ujęcia" w wieku 26 lat w 1984 roku. Po jego śmierci rodzina wypełniła wolę aktora, oddając wiele jego narządów do transplantacji. Serce Jona trafiło do pewnego czarnoskórego mieszkańca Las Vegas. Reżyser i scenarzysta James D. Parriot poruszony tą historią postanowił stworzyć na jej podstawie film.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych